Skocz do zawartości

RE-8S4 / Excursion SX1-8S4 to samo?


pekaes86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem dużo dobrych opinii o RE-8S4 w małej zamkniętej skrzynce, a taką właśnie planuje zrobić.

Niestety model jest już niedostępny no a podobno SX1-8S4 to, to samo tylko inny producent.

 

Stąd moje pytanie, czy miał ktoś styczność z tym klonem i czy faktycznie jest tak dobry jak RE Audio? Czy lepiej nie zawracać sobie nim głowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja nie ma sensu ceny "starej serii" są zbliżone do serii z nowym logiem. Ale nie wiem czy to dobrze rozumiem na rynku będą dwa takie same w zasadzie produkty tylko jeden z logo re i dość dużej cenie i jeden z nowym logo i niższej cenie ? Jak się mylę to proszę o wytłumaczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja odświeżę kotleta, bo zaciekawiła mnie 1 rzecz.
Otóż RE miało 150W w RMS i 400W MAX, a Excursion ma 200W w RMS i 600W MAX.
Skoro to ten sam głośnik skąd te rozbieżności?
Chcę zakupić Excursiona, ale mam też możliwość kupna RE w tej samej cenie i zastanawiam się co brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem excursion to podruba RE, wysyłasz re do Chin i robią podrube , to samo co z hertzem , są różnice w farbie strukturze i kilka innych detali pomiedzy RE a EXCURSION, kolega wysłał maila do RE Audio czy to ich produkty , odpowiedzieli : absolutnie nie...

 

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem excursion to podruba RE, wysyłasz re do Chin i robią podrube , to samo co z hertzem , są różnice w farbie strukturze i kilka innych detali pomiedzy RE a EXCURSION, kolega wysłał maila do RE Audio czy to ich produkty , odpowiedzieli : absolutnie nie...

 

 

 

 

 

pewne różnice czuć w rękach , te właśnie małe róznice mogą być ważnym elementem..jak np: farba , rodzaj chromu , 

jeżeli takie elementy są inne to raczej mamy do czynienia z czymś [ parwie ] takim samym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam wlasnie ten nowy głośnik 10 s4 pod nazwa Excursiona nie mam nic do zarzucenia  brzmi bardzo dobrze, a co do jakości wykonania nie ma żadnych zastrzeżeń ,jakiś niedoróbek czy coś . Excursion a re 10 czy inne modele  to identyczny produkt  ta sama fabryka wykonująca  tylko nazwa sie zmienila bo Re sprzedał licencje  tyle wiadomo z opisow na sklepach  i dostepnych informacji, ta firma dopiero wchodzi na rynek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...