Skocz do zawartości

Seat Ibiza Car audio do 3000zł


marcinw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to co myslicie o takim zestawie:

 

Przód: DLS R6A czy lepiej DLS MS6A ??

Wzmak: DLS CA 41 lub coś innego, pomóżcie wybrać

Sub: JL AUDIO 13W3V3 w skrzyni 75L tutaj tez możecie zaproponować cos innego

Jednostka sterująca: Alpine 9812 lub 9835

Do tego okablowanie Dietz

 

Co sądzicie o tym zestawie czy wzmak uciągnie to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby ten dls ruszył 13w3v3. Ja za jl nie przepadam, a może dls w710/712 w br., szczerze to wole woofer od R6A niż od M6A z tweeterem nie wiem. Co do wzmaka jest na balledro używka dls A5 za 1500, jak zdrowy orginał to nawet niezła oferta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoich uwagach:

 

Przód: DLS R6A

Wzmak: W takim razie brak koncepcji... Ale ten A5 raz ze troche drogi (nie zmieszcze sie w budżecie) a dwa że używka. Moze ktos zna wzmak

Sub: DLS W712 tudzież cos innego w tym przedziale cenowym

Jednostka sterująca: Alpine 9812 lub 9835

Do tego okablowanie Dietz

 

Chodzi mi o to aby cały zestaw zagrał naprawde mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i mam wrażenie ,że koledze zależy na "dużym i dość potężnym" dźwięku ale o dość dobrej jakości no i nówki(to radykalnie zmniejsza pole popisu) .Tak więc z mojej strony >

-USamps1600.4 + R6a + REsr12d2 , no a radio ,to już według uznania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to teraz mam dylemat bo rowniez myslalem o "powerze" tego zestawu

Noname czy twoj zestaw zagra o wiele mocniej niz zestaw skonfigurowany przez Hardiego?

 

Aha i jeszcze mam takie pytanie bo wlasnie dojrzalem w mojej Ibizie jeszcze 2 glosniki z tylu na dole.

Znaczy to ze w sumie mam ich 8 w aucie. I teraz zestanawiam sie jaka srednice maja te dwa glosniki z tylu ktore dzis znalazlem bo zdaje mi sie ze tez 165 i wpadl mi do glowy taki pomysl jako ze mam te 8 glosnikow to czy warto by wrzucic zamiast nich dwa zestawy R6A i czy jakis wzmak to uciagnie + jeszcze suba do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...