Skocz do zawartości

Alpine a ładowanie iPod'a


marta189
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam iPoda Nano 4 generacji 4GB do tego kabel Alpine KCE-422i i po podłączeniu tego pod radio ALPINE DVA-9861Ri na wyświetlaczu iPoda pojawia się napis:

 

"Ładowanie za pomocą tego akcesorium nie jest możliwe"

 

Podłączałem też po inne Alpiny 9885, 9887 117Ri i na każdej Alpinie jest to samo.

 

Może mi ktoś napisać kto posiada i używa iPoda z radiem Alpine poprzez ten kabel i ładowanie iPoda działa, oraz o podanie modelu iPoda.

 

Nie chce kupować w ciemno innego iPoda, dlatego proszę o pomoc w doborze modelu żeby wszystko chodziło :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam radio Alpine ida x001 i chce podłączyć iphone 3g przez ten kabel KCE 422i i mam pytanie czy wie ktoś czy będzie ładowanie przez ten kabel? I jeśli ma ktoś na zbyciu taki kabel to jestem chętny.

 

W twoim przypadku wystarczy wziąć kabel USB który masz do podłączania iPoda do komputera i wpiąć go z tyłu radia pod USB i się dowiesz czy ładuje czy nie, kabel KCE-422i nie będzie ci potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku wystarczy wziąć kabel USB który masz do podłączania iPoda do komputera i wpiąć go z tyłu radia pod USB i się dowiesz czy ładuje czy nie, kabel KCE-422i nie będzie ci potrzebny.

 

no własnie przez usb nie działa nic wyskakuje device error dlatego pytam wiem że ten kabel jest potrzebny ale nie wiem czy bedzie ładować telefon bo słyszałem że różnie to jest 

.... a na stronce alpine jest informacja że kabel działa z iphone 3g ale o ładowaniu nie ma ani słowa ,  jak go kupie to dam znać

bo widze że nikt nie ma tego radia z was

sa 2 rodzje tych kabli i ten drugi ma symbol KCE-433iV to V to chyba od ładowania tylko że nie ma obsługi mojego radia x001 przynajmniej nie ma w opisie

http://allegro.pl/alpine-kce-433iv-kabel-do-ipod-a-iphone-a-2009-10-i2998025087.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...