Skocz do zawartości

Multistacja Pioneer czy ktoś wie co to za model?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz tak szczerze radyjko dopiero co zamówiłem a nie dotarło jeszcze do mnie. Jak tylko dotrze to dodam. Ale raczej będzie chińska podróba bo żaden Pioneer nie ma tak napieprzonych z tyłu kabli bez sensu. I jakoś lepiej wyglądający radiator. zobaczymy co to warta: bo radio 2din nawet chińska podróbkę dzieżko dostać za 300zł Zwłaszcza na Tyle funkcji.



Jakie Anteny mi polecasz?? Dobre a w miarę tanie?? Nie wiesz jak DVBT odbierają w czasie jazdy takie radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A w ogóle to to radio ma DVBT?

 

Biorąc pod uwagę gniazda antenowe oraz napis na froncie MPG4 myślę że chyba tak  :wink2:

 

Ale tak czy siak nie wiem do czego jest to czarne gniazdo. Pisze pod nim GPS a nad nim jest gniazdo na antenę GPS nie rozumiem tego..

Niektóre chińskie cudeńka do GPS potrzebują zewnętrznego modułu, no ale tu jest miejsce na kartę jak i antenę GPS w stacji tak więc nie wiem po co ono - no ale przy tego rodzaju produktach można się wszystkiego spodziewać  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę ze możliwe ze to gniazdo jest do lokalizatora GPS który ustala pozycje. A radyjko samo bootuje mapę z karty. Tylko dziwne że jest wejście osobne na antenę. Obym się mylił to będzie mi nawigacja bez tego działać. Chińczycy to czarodzieje. Potrafią zrobić cuda tylko szkoda ze w kiepskiej jakości. A co do anten gps to bez niej nie ma szans na złapanie zasięgu? Bo tak jak mam wbudowany w telefonie GPS to spokojnie łapie zasięg A nie ma żadnej zewnętrznej anteny:)



Niby jest na nim jakiś kod kreskowy spróbuje zidentyfikować co to za radyjko jak tylko przyjdzie.post-11388-0-74475200-1359920990_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak mam wbudowany w telefonie GPS to spokojnie łapie zasięg A nie ma żadnej zewnętrznej anteny:)

 

Tia masz prawdopodobnie A-GPS czy jak to sie tam nazywa i lokalizcja polega na okresleniu pozycji za posrednictwem nadajnikow operatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak takie radia na tych dwóch antenkach odbierają DVBT- czy zanika obraz podczas jazdy czy wszędzie odbiera czy tylko koło nadajnika?? A co do antenek to myślę nad takimi: http://allegro.pl/antena-samochodowa-dvb-t-wzmacniacz-redukcja-fv-i2946916395.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Okazało się że to jakiś złom a nie Pioneer. W serwisie powiedziano mi że to połowy opcji nie ma, ponadto panel dotykowy jest uszkodzony, nie reaguje;/ Karta SD sama wyskakuje, Dvbt nie ma, nawigacji nie ma gniazda na antenę też tylko dziura, do tego w radiu brakuje jakiś tasiemek;/ Jednym słowem jeszcze nigdy nie kupiłem takiego bubla za tyle pieniędzy..;/ http://allegro.pl/pioneer-dvd-multistacja-bcm-i2989927178.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...