Skocz do zawartości

Alpine 7894 i płyty mp3


surf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od dłuższego czasu borykam się problemem nagrywania płytek z mp3 do tej alpinki. Pierwsze nagrane płyty nie chodziły (mp3 wrzucone i nagrane z zamknięciem płyty). Trochę pogoglowałem i znalazłem, że płyty muszą być nagrane w trybie ISO 9660. Wszystko ładnie spoko, znalazłem programik (cd burner xp) do nagrywania w tym trybie , wszystko śmiga, ale nie w tym rzecz. Problem jest taki, że nazwa piosenki to zaledwie kilka znaków np. PAULKAL zamiast Paul Kalkbrenner. Czy jest jakaś opcja żeby nagrać tak aby było widać całą nazwę , albo obejść ten tryb ? Płyty nagrywane z prędkością 8x i płytki to Verbatimki.
Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ISO poziom 1 czy 2 ?

Bo jedynka obsluguje 8+3, a poziom 2 obsługuje chyba 30znaków

 

Gdzie takie info znajdę czy alpinka obsługuje iso poziom 1 czy 2 ? Ponoć jest i poziom 3-ci. W jakim programie można nagrać w poziomie 2/3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program 1 czy 2 to już dawno temu było. Sprawdź w swoim programi bo nie wiem czym nagrywasz

 

Program to cd burner xp, ale jeżeli masz jakiś programik do polecenia to mów :) No i czy to nie przeszkadza ze ISO lvl 1 albo lvl 2 badz 3 dla alpinki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program to cd burner xp, ale jeżeli masz jakiś programik do polecenia to mów :)

 

 

Spróbuj Ashampoo Burning Studio. Edycje 2010 czy 2012. Na dobrych programach masz to za free i legalnie beż żadnego piracenia. Wystarczy się zarejestrować. Ja obecnie korzystam z troszkę rozbudowanej wersji (mam Burning Studio 11 i 12). Nagrywałem i tymi darmowymi do swoich Alpinek, czy Alpinki brata... i bez problemowo. Nawet przy długich nazwach utworów.

 

 

Ja akurat z lenistwa nagrywam starym zwykłym nero serii 6. Tam jest podział na poziom iso 1 czy 2

 

 

 

Stareńkie te Nero. Sam sporadycznie coś tym nagrywam na jednym z kompów w pracy. Z Nero to siódemka jeszcze jakoś ujdzie. Później to przepakowane kombajny takie do wszystkiego. tam faktycznie można wybrać ISO. W Ashampoo nie doszukałem się takiej opcji. Ale problemów nigdy nie było więc i potrzeby także.

 

Małe info tutaj... http://www.cdrinfo.pl/cdr/artykuly/dlugie_nazwy/dnazwy.php

 

Są nawet screeny ze wspomnianego Nero 6 Bourning Rom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nero 6 i wspomniane Ashampoo powinny się sprawdzić. W obydwu przypadkach to programy, które mało zajmują miejsca na dysku i są "lekkie" w działaniu. Ashampoo w moim odczuciu czytelniejsze i prostsze w obsłudze :wink2: Niech Kolega wypróbuje jeden czy drugi i napisze, czy coś pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...