Skocz do zawartości

BLAUPUNKT THa 475 PnP - Wart Uwagi?


lantis 89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja profesjonalnie powiem: Użyj wyszukiwarki :cisza:

 

Ja wolę by tu ktoś odpowiedział :wsciekly:

  I niby co mam wpisać w ta wszą magiczną wyszukiwarkę. na temat wzmacniacza który podałem nic nie ma, co do głośników czytałem ze pisałeś 50-60W,wzmacniacz. w temacie diory.

Wiec mam wzmacniacz o odpowiednich parametrach i chcę poznać o nim opinię, proste ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inni wolą abyś użył wyszukiwarki i tak zaraz krokodyl temat zamknie :cisza:

Proponuję Modowi by zamknął ale Ciebie bo nic nie wnosisz mądrego do tematu...pomimo ze wydaje Ci sie ze jesteś tu guru i możesz tępić nowych...

 

To ja napisze odpowiem. Żadna rewelacja. Stare blaupunkty jeszcze jakos grały. Te nowe to żadna rewelacja. Z zestawem Diory raczej Hi-endu nie poznasz. Ale jak masz zrobione drzwi, wytłumione, to dla początkującego wystarczy.

 

Dobrze, czyli szukamy czegoś innego.... drzwi wygłuszone kompleksowo, wnętrze oraz cały stelaż z zaślepieniem wszystkich otworów montażowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję Modowi by zamknął ale Ciebie bo nic nie wnosisz mądrego do tematu...pomimo ze wydaje Ci sie ze jesteś tu guru i możesz tępić nowych...
Tego nie skomentuje, a co do tematu to zakładałem koleżce diory + velocity V250 i ten blaupunkt powiem, że jak na taką cenę gra przyzwoicie i diorami sobie radzi bardzo dobrze.

Stare blaupunkty jeszcze jakos grały. Te nowe to żadna rewelacja.
Tu się zgodzę w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sugeruję sie od zawsze błędną teorią droższe=lepsze bądź mocniejsze=lepiej zagra ale ciut prawdy w tym jest bo to wzmacniacz powinien w pełni panować nad głośnikiem.

 

Hym...Sony jest ciekawą propozycją, tym bardziej ze sprzedaje to sklep i daje jakąś tam gwarancję rozruchową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej uderzyć w używane bo można dużo lepsza używkę mieć w tej cenie, ale kolega się uparł na nowy :)

Nowy to nowy, masz tą gwarancję na te dwa lata i nie myślisz, a z używanym to wiesz, kupisz może grać super , a po pół roku kaput, końcówka padnie albo coś...

 

Wzmacniacz powinen w pełni panować nad głośnikami ale czy to akurat zasługa tylko mocy...

TZN.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie męczcie kolegi bo i tak nie zrozumie. Do zrozumienia trzeba umieć czytać. Jak poczyta to zrozumie dlaczego stare, lepszej jakości, w cenie nowego sprzętu, zagra lepiej jak te "chińskie nowości", z gwarancją. 

Jak wytlumaczyć prosto? Co lepsze - Nowe seicento za 30tyś złoty czy używany Mercedes E klasy za 30tyś? 

Poczyta - zrozumie. Tego po raz "enty" chyba nie trzeba tłumaczyć.

Chce mieć nowe metalowe puszki - tego nie wytłumaczycie.. Po to się proponuje czytania innych postów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...