Skocz do zawartości

co myslicie o takim sprzecie?


matt90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Padlo mi radio i teraz musze cos nowego kupic myslalem nad radiem Sony, ale dodatkowo przydalaby mi sie nawigacja co myslicie o radiu z nawigacja? Znalazlem cos takiego na allegro w miare dobrej cenie i nie wiem czy to cos warte, co to za firma. Oto link do aukcji z tym radiem prosze abyscie cos napisali co o tym sadzicie <<<KLIK>>>

 

Jest to warte tych pieniedzy czy lepiej kupic radio i osobno nawigacje?

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2008-12-09, 18:15 ]

Niepodpisane linki. Warn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navihaven spaliło sie jednemu kliantowi przy podłaczaniu.. Drugi klient jezdził 3 miesiace.3 klient jezdzi juz ho ho ho.. Tak wiec loteria. Jakosc dzwieku wyswietlacza-w telefonie sa lepsze :( Dla mnie radio zabawka, duzo gadzetow a z muzyką ma tyle wspolnego co my z baletem.. Jak dla mnie CHOINKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego radia nie polecam, większość modeli ma jakąś wadę. Jeżeli już nam się uda kupić taki egzemplarz, który będzie działał to po czasie z reguły w każdym tego typu radiu (chodzi mi o firmę "no name") pada jakiś przetwornik wyświetlacza i trzęsie obrazem. spotkałem się z tym już nie raz. Ogólnie PADAKA :( Lepiej kupić osobno navi i radyjko, zawsze można się na pieszą wycieczkę wygrać z nawigacja w dłoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej nawigacji, to zależy co to będzie. Jeśli będzie to przedłużenie serii Navia/Akira, to nic tylko brać z zamkniętymi oczami. Urządzenie możesz sobie odblokować w dosłownie 5 minut. Masz wtedy Windowsa CE. Na urządzenie wrzucasz sobie jakieś mapy, oprócz tego program do divx i mp3 i masz dosyć ciekawy sprzęcik za malutką kasę. Odblokowywałem tą navi już dla połowy rodzinki, także wiem o czym mówię. Ale powtarzam, wszystko to pod warunkiem, że będzie to przedłużenie serii starych Navii/Akir. Na pewno jeśli to będzie jakieś inne urządzenie to w 99% też będzie można sobie z nim poradzić, tylko trzeba będzie troszkę poczekać aż ktoś coś wymyśli (parę godzin? :( ). Jestem jak najlepszego zdania co do tych tanich nawigacji. Jakbyś chciał się dowiedzieć czegoś więcej odnośnie tych urządzonek, pisz na PW. Nie zaśmiecajmy już może dyskusją o nawigacji wątku o radiu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...