Skocz do zawartości

Problem z Car Audio


Matii248
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem dziwny jak kupiłem auto już tak grało ,przy dużym bassie głośniki pierdzą dziwnie nie wiem czemu głośniki kupiłem nowe więc nie wiem o co tu chodzi ,bez wzmacholka i tuby gra tak samo głośniki nie pochłaniają basu wogóle,może wy pomożecie bardzo bym prosił. Zapodaje tutaj filmik moze się przyda na coś,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film był nagrywany dawno temu i jeśli to dalej gra, to aż dziw bierze.  Głośniki podłączone pod radio? Widać, że zestaw i kable kupowane na szybkiego w markecie. Zainwestuj w dobre zasilenie wzmacniacza, a unikniesz uszkodzenia go. Diody świecą na zmianę, światła zapewne pulsują w rytm muzyki.

Polecam:

1. Przeczytać FAQ Nazara.

2. Wyłącz wszelkie podbicia.

3. Wyregulować gain zgodnie z instrukcją.

4. Czytać forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego jeszcze w bagażniku ten wzmacniacz z tego co zauważyłem też w jakiejś dziwnej kombinacji podpięty bo mam identyczny na stanie i chyba w tym wypadku ktoś chciał chyba wszystkie cztery kanały w jeden wielki mostek śpiąc albo tylko tak na filmie dziwnie to wygląda tam na dolne obudowie jest instrukcja jak to poprawnie podłączyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra !

 

Przede wszystkim czy głośniki są podpięte pod samo radio? Filmik robiony kiepskiej jakości aparatem niewiele pokaże. Jajka jak już kolega wspomnial są kiepskim wyborem do drzwi. Czy przypakdiem "+" i "-" nie są zamienione? Przy maksymalnym wysterowaniu z radia będziesz tak mial niestety. Przekrój kabli zasilających wzmak, ustawienia wzmacniacza względem tuby. Jaki model radia i wzmacniacza oraz głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...