Skocz do zawartości

Instalacja sprzętu w fiacie 125p


Pajero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość fajnie prezentuje się radyjko od Hondy (Accord Civic CRV Odyssey)

http://www.popscreen.com/p/MTI5MTA4OTQ2/Honda-S2000-Radio-CD-Player-Accord-Civic-CRV-Odyssey-2000-01-02-03-, na plus jest fakt, że nie posiada opisu na panelu, nie wiem czy ma RCA, ale dorobić to nie problem, wyjście na zmieniarkę jest, co do koloru, występują również czarne i nie są takie błyszczące.

Występowały w rocznikach do 2001 lub 2002, a producent to jak się nie mylę "BOSE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A ja jestem pewien ze z samych wooferów nie ma basu, wiem ile tam jest miejsca i znam specyfike kabiny, nie ma mowy o przywoitym dole w tym samochodzie bez suba :D No w jego przypadku i tak daleko posunietych modyfikacjach uzycie suba jest jakos tam wytlumaczalne, choć faktem jest ze wiecej go słychać na zewnatrz niż w kabinie- taki urok bagaznika tego samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że może być ciężko. A masz gdzieś zdjęcia tego co udało wam się zrobić ? Ja najprawdopodobniej będę musiał kupić nowy sprzęt, który ma wyglądać na retro... Grunt żeby miało to klasę. Jest jakiś producent który ma coś takiego w ofercie ? 

 

Nie wiem, czy to ma klasę, ale design do staruszka na pewno pasuje.

Caliber RCD 110 "Retro

 

http://www.soniadraga.com.pl/produkt/14/radia-samochodowe-radiootw-samoch-rcd-110-retro.html

 

Już raz ten link podawałem, bo mi się spodobało. Miałem kiedyś Oga - i chromy mi ciągle pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...