Skocz do zawartości

Kenwood KAC-959 poszukiwane informacje


shentay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję informacji na temat wzmacniacza Kenwood KAC-959. Znam jego "suche" dane, ale nie wiem do jakiego wzmacniacza można porównać jego brzmienie? Interesowałoby mnie użycie wzmacniacza w biampingu przy powerbass L6C a w przyszłości czegoś lepszego niż PB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim wzmacniaczem/ami miałeś styczność, żeby do nich go porównywać :?:

Wzmacniacz neutralny, dobrze trzyma kontrolę nad głośnikami, z L6C poradzi sobie na spokojnie.

L6C to fajne głośniki, szybciej chyba ewentualnie zmienił bym wzmacniacz niż je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o system przedni to słyszałem w innej instalacji Glow-a 2075, ale właśnie to było jakiś czas temu. A o Kenwoodzie właśnie nie ma żadnych informacji na forach, nie ma żadnych porównań, dlatego ciekawy jestem co to jest. A nie mam za bardzo obecnie kiedy jeździć na spoty, słuchać innych zestawów, ani budżetu na sprawdzanie innych wzmacniaczy, więc dlatego wolę zapytać tu na forum, ktoś może go słyszał i ma jakieś porównanie.. Wiem że to właśnie takie suche dane, ale jeśli się zacznie sezon letni, dopiero będę mógł jeździć na spoty i słuchać innych zestawów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L6C gra przyjemnie z u-dimem, lepiej chyba nawet z jr. Jak masz już ten wzmacniacz to może go użyj i zobacz czy Ci odpowiada :?: A jeśli go nie masz to może spróbuj czegoś co jest sprawdzone tj. ww. Chyba, że potrzebujesz koniecznie 5 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam u siebie. Tylko myślę czy jest sens może zmienić go na coś innego, czy nie.. Czy go sprzedać i w jego miejsce kupić coś innego. 5 kanałów nie potrzebuje, ale 4 owszem. No czy tam 2x2. Bo chce system przedni w biampingu mieć. Na subwoofer to mam 2 wzmacniacze Rodek 2180a2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz i posłuchaj, chyba, że robisz to na pokaz czy dla kogoś obcego, bo jak to ma grać dla Ciebie to twój gust niech to oceni a nie mój. Gra dobrze zostawisz, gra nie tak jak trzeba to możemy dopiero myśleć.

 

Zrób porządną instalację pod wzmacniacz, to później jego zmiana będzie najprostszym zabiegiem jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...