Skocz do zawartości

Boschmann PCH-990ATX PROBLEM


JELON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z tym wzmacniaczem gral 2 dni i nagle przestał kiedy go odpale to muzyka gra przez 2 sekundy i zaswieca sie protect i nie wiem o co chodzi ??? 

 

 

a wiec miałem podłączony głośnik lanzar max pro 124 w mostku grałem na pełnym basie potem zmniejszyłem do 30% włączyłem podbicie na 6 potem na 12 i zapalił się protect 

 

 

ale dla mnie to dziwne jest kupilem go 2 dni temu gral normalnie na pelnym basie potem na tych podbiciach i nagle przestał żadnego zwarcia nie było nic a nic kable podłączone były normalnie i dostał jakiegoś jobla i padł 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tym wzmacniaczem gral 2 dni i nagle przestał kiedy go odpale to muzyka gra przez 2 sekundy i zaswieca sie protect i nie wiem o co chodzi ??? 

a wiec miałem podłączony głośnik lanzar max pro 124 w mostku grałem na pełnym basie potem zmniejszyłem do 30% włączyłem podbicie na 6 potem na 12 i zapalił się protect 

 

ale dla mnie to dziwne jest kupilem go 2 dni temu gral normalnie na pelnym basie potem na tych podbiciach i nagle przestał żadnego zwarcia nie było nic a nic kable podłączone były normalnie i dostał jakiegoś jobla i padł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś go podpiąć pod inny głośnik? może cewka w głośniku ma przerwę i wzmak wyrzuca w protect, jeśli głośnik jest sprawny to uszkodzenie pewnie leży wewnątrz wzmacniacza, jeśli masz możliwość to zmierz pobór prądu wzmacniacza bez obciązenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bez glosnika tez mi tak robi glosnik jest w 100% sprawny to czyli nic innego tylko serwis czeka ?



inni gadają ze końcówka mocy poszła albo tranzystor czy przetwornica napięcia lub końcówki i nie wiem jestem juz ciemny od tego rozkręciłem go patrzyłem na te kondensatory czy są wylane lub spuchnięte i wszystko jest na swoim miejscu nic nie widać gołym okiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...