Skocz do zawartości

Wasza propozycja Audi TT 8N


Toxias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zainstalować w swojej tetce dobry system

W wcześniejszym aucie bawiłem się sam i żałuje, kupiłem hertze carpower i jbl jedyne co było dobre w tym systemie to kable calibra

 

Teraz kilka lat minęło a ja nie byłem w temacie jak tak poczytałem chwilkę i posiedziałem na gg

spodobały mi się takie pozycje jak

 

Zestaw przód do 500 - Rainbow Dream CSX265

SUB DO 600 + SKRZYNIA - RAINBOW HAMMER 12?

WZMACNIACZ - AXTON A495 WZMACNIACZ 4x90W 2x190W RMS ??? TEGO NAJMNIEJ PEWIEN JESTEM

Czy w ogóle na na mostku pociągnie suba - ewentualnie sub mógłby być 25cm nie zależy mi żeby auto podskakiwało na drodze

 

to ma ładnie grać nie tak głośno żeby mnie wszyscy słyszeli tylko dla przyjemności z jazdy

 

Wszystko ma być delikatne bez fetyszów i nie wiadomo za jakie kokosy, zwykła instalacja do miłego słuchania bez szelestów skrzypów i zakłóceń

 

Gdzie we Wrocławiu zgłosić się z wygłuszeniem drzwi, koniecznie jakiś profesjonalista nie dam byle komu bawić się drzwiami mojej tetki żeby jej krzywdy nie zrobili z elektryczną szybą czy zamkiem centralnym

Myślałem o extrem car audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sluchalem glosnikow pod wzmakiem w sklepie nie dla idiotow - roznych (m in helixy jble oraz inne dziwne wynalazki) i na tamten wzmak jak mial miec 4 x 60W to dupe mial nie 60W bo moj byly srx2 mial tysiac razy lepszy wykop, moim zdaniem to moce przeklamane to raz a dwa ze dzwiek jakis taki dziwny nie naturalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesował odsłuch wzmacniaczy Harmana , bo szukając ostatnio coś dla siebie natrafiłem na opinię pewnego "magika z Gliwic" ,że 5 kanałówka Harmana z nowej serii "robi robotę" i jest wystarczająca* dla większości średniej klasy systemów CA ... o reklamę i to że jest przepłacony przez Harmana nawet nie śmiem go podejrzewać :) ... stąd też moje pytanie o wzmacniacz Harmana .

 

 

*bi-amp aby móc w pełni wykorzystać proca+sub (stabilny nawet do 2 ohm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...