Skocz do zawartości

Radio do 250zł


bynocny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

radio za 250zł z filtrami? chłopie chyba naprawde wierzacy jestes i sporo na tace w kosciele dajesz.. Takie urzywki to minimum 400-500zł za jakiegos nedznego pioniera ale JAKOSC, FILTRY low i hi pas.. bez przesady.. To tak jak kupic auto z klimatyzacja, 6poduszek esp,abs,ebd, alufelgi, tempomat, skora, szyberdach, lakier metalik za 5tys złoty :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtry Dolno środkowo górne,

tzn. ???

 

Tzn Filtr dolnoprzepustowy

Filtr gornoprzepustowy

Filtr srodkowoprzepustowy

 

[ Dodano: 2008-12-05, 19:04 ]

radio za 250zł z filtrami? chłopie chyba naprawde wierzacy jestes i sporo na tace w kosciele dajesz.. Takie urzywki to minimum 400-500zł za jakiegos nedznego pioniera ale JAKOSC, FILTRY low i hi pas.. bez przesady.. To tak jak kupic auto z klimatyzacja, 6poduszek esp,abs,ebd, alufelgi, tempomat, skora, szyberdach, lakier metalik za 5tys złoty :(

 

kenwood kdc_w311a

http://www.allegro.pl/item494394025_kenwoo...sklep_w_wa.html

 

Jvc kd_g800

http://www.allegro.pl/item495892548_super_...cd_mp3_wma.html

 

Jest jednak kilka radyjek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Filtr dolnoprzepustowy

Filtr gornoprzepustowy

Filtr srodkowoprzepustowy

Zwłaszcza srodkowo przepustowy.. jak to rozumiesz? Hipass na glosniki, low pass na suba..A srodek?Moze chodzi ci o korektor parametryczny aby ustawiac podbicie i czestotliwosc podbicia dla tonow niskich srednich i wysokich? Bo samych filtrow 3-droznych z radia nie widziałem bo musiałbys miec koncowke mocy minimum 6kanałowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Filtr dolnoprzepustowy

Filtr gornoprzepustowy

Filtr srodkowoprzepustowy

Zwłaszcza srodkowo przepustowy.. jak to rozumiesz? Hipass na glosniki, low pass na suba..A srodek?Moze chodzi ci o korektor parametryczny aby ustawiac podbicie i czestotliwosc podbicia dla tonow niskich srednich i wysokich? Bo samych filtrow 3-droznych z radia nie widziałem bo musiałbys miec koncowke mocy minimum 6kanałowa

 

Pioneer deh-700bt on ma takie funkcje

http://www.allegro.pl/item476224433_pionee...str_pl_vat.html

 

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2008-12-05, 20:19 ]

proszę podpisywać linki

złamanie 6pkt regulaminu

warn

 

pzdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza srodkowo przepustowy

dokładnie, takiego filtru w radiu nigdy nie widziałem :( górno i dolno przepustowy owszem.

a ten kenwood z aukcji jak ci się widzi to go bierz bo za tą kwotę to zbyt dużego wyboru nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci pewnie o korektor parametryczny, tam sie ustawia podbicia ze mozesz je przestawiac ale nie masz od do.. Masz nizej napisane Hpas, lpas czyli gorno i dolno przepustowy(na subwoofer)

Sam widzisz ze takie radio kosztuje myslisz ze ktos wstawi uzywke w cenie do 250zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem założyłem Dalco i szczerze mówiąc to nie grało.... :(

Boże jeżdżę codziennie do szkoły 24kilometrów i tak się przyzwyczaiłem do słuchania muzyki ze normalnie nie wyrabiam :D

Wiec szukam takiego radia w granicach 250zł żeby mi ładnie chodziło na RCA

Nic Więcej nie wymagam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...