Skocz do zawartości

volvo v50 - dwiękowy mega zonk


grald
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Ostatnio stałem się posiadaczem volvo v50, generalnie miłe auto dopóki nie włączyłem radia - masakra.

 

W aucie są 4 głośniki - po jednym na każde drzwi. Chcialbym wprowadzić do przodu jakiś zestaw dwudrożny, coby go pogonił wzmacniacz pokładowy (4x20 RMS) dzrwi wygłuszę (przynajmniej z przodu). Nie wiem tylko czy nie będzie problemów z instalacją ponoć jest dość zawiła.

 

Chciałem przeszczepić moje dotychczasowe radio tj. kenia w-7531 i głośniki tj. MDS06 (drzwi) i vifki d20nc wysterowane dodatkowo zwrotką szytą na miarę.

 

Wątpię czy aktualny wzmak napędzi ale 'what the hell" - spróbować nie zaszkodzi.

 

Jednostka sterująca staruje nie tylko audio więc wątpię czy uda się dokonać przeszczepu.

 

Ach kurna, mam mętlik w głowie.

 

Proszę o sugestie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba C500 x4 :wink:

Bo pojęcia ludziom mylisz..

 

Tak czy siak wzmak jest. Tylko jak to wszystko pospinać.

NIe wiem nawet czy z tym radiem można coś pokombinować - jakieś aux wyprowadzić, czy się glośniki zmieszczą w drzwi, jak podłączyć wzmaka pod to radio i ile to wszystko będzie kosztowało czy ewentualnie samochód puścić do żyda i nabyć z premium sound (którego nota' bene nie miałem okazji posłuchać) - kurde w kropce jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze popatrz na forum volvo jakie glosniki wchodza w drzwi i ew na jakie komplikacje natrafili uzytkownicy przy montazu sprzetu. Wtedy wiadomo by bylo cos wiecej. A sprzedawac auto z powodu naglosnienia i kupic takie same tylko z innym naglosnieniem fabrycznym mija sie z celem. Popatrz w dzial Nasze Instalacje. Chlopaki nie takie problemy przeskakiwali :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje paradoksem zmiana auta z powodu audio. A może zrobić niezależną instalacje?

 

Pewnie masz biedna wersje. Rozgladnij sie za glosnikami do V50 z lini performance line lub jak bedziesz mial szczescie premium sound.

Dla ulatwienia dodam ze ten ostatni pakiet jest by Dynaudio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz biedna wersje. Rozgladnij sie za glosnikami do V50 z lini performance line lub jak bedziesz mial szczescie premium sound.

Dla ulatwienia dodam ze ten ostatni pakiet jest by Dynaudio ;)

Pewnie masz biedna wersje. Rozgladnij sie za glosnikami do V50 z lini performance line lub jak bedziesz mial szczescie premium sound.

Dla ulatwienia dodam ze ten ostatni pakiet jest by Dynaudio ;)

 

wersja momentum (okrojony o audio właśnie;)), samochód w prezencie

Zakup głośników z linii high performance to może i wyjście + wymiana plastików pod syczki i wzmacniacza - w high performance jest 4x40, u mnie 4x20

w premium był jeszcze głośnik centralny acha radio też - brak wyjścia aux nie mówiąc o usb, więc rzeźby i tak wymaga sporo - właścwie od zera plus wygłuszenie

Nie żebym był jakimś malkoltentem - chęci to ja mam ale umiejętności beak - z teorii całkiem całkiem ale w psuciu mistrzem jestem czyt. dwie lewe ręce

nic to może na jakimś spocie wytłumaczą jak chłopu co po kolei toby nie nabałaganić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...