Skocz do zawartości

Jaki woofer na przód bez suba


rojass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

o mosz ale żeś się upisał ...

 

Zresztą odsłuch był przeprowadzany w innej konfiguracji / cięciu. aktywnie /pasywnie i innymi rzędami

Tak najlepiej się zgrywało.

Strasznie Denerwują mnie takie odpowiedzi jak Twoja Panie Moderatorze ... wyraź dogłębnie swoje zdanie / opinie a nie, jak dziecko emo, pokolenie buziek i sms-ów , aby się nie namęczyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jak w/g Ciebie wygląda poprawna szansa gry, jak najlepiej w warunkach amatorskich porównać twetery mając na to np tylko weekend, nich Forum rośnie w siłę i merytoryczną wiedzę tak jak ktoś pisał już że tak się dzieje na zagranicznych forach ale nie na tym. To mnie wkurza i boli, często spotykam się z innymi osobami i każdy wyraża takie zdanie że lwia część odpowiedzi jest na zasadzie wiem ale nie powiem. Masz nabite ponad 6000 postów, domyślam się że sroce z pod ogona nie wypadłeś, gówniarzem pewnie też nie jesteś,a tak odpisujesz że aż scyzoryk się w kieszni otwiera. Po co w ogóle odpisywać, skoro to nic nie wnosi w jakość forum...

 

Zresztą co do samego Supremo to między innymi stosowałem cięcia które są podane w manualu Morela, więc nie wiem co zrobiłem nie tak.

Wyjaśnij. Tak po prostu jak krowie na miedzy. Mnie i innym którzy nie mają tej wiedzy, tej ilości postów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do kogoś kto ci stroi i masz.

 

Czy w jeden weekend się ogarniesz , pewnie tak.

 

Co do rozwijania się to nic dziwnego jak piszesz takie pierdoły i jeszcze snujesz opinie.

 

Przynajmniej nie pisze pierdół jak ty.

 

Jeżeli chcesz przepis na granie u ciebie i w twoim samochodzie podany na forum to chyba daleka droga przed tobą,delikatnie mówiąc.

 

Skoro inne fora rosną w siłę to tam wyskocz z twoją teorią,ciekawe jak oni to odbiorą.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan124, jak będę chciał potestować w ten sposób np 10 różnych tweeterów to pln-ow braknie bo za darmo nikt tego nie zrobi. Często auto stroi się cały weekend, nie mówiąc już o odsłuchach.

 

Co do rozwijania się to nic dziwnego jak piszesz takie pierdoły i jeszcze snujesz opinie.

 

Przynajmniej nie pisze pierdół jak ty.

 

Jeżeli chcesz przepis na granie u ciebie i w twoim samochodzie podany na forum to chyba daleka droga przed tobą,delikatnie mówiąc.

 

To po co to forum ?? Dla Giełdy, wzajemnej adoracji?? Chyba nie.

Nie po to żeby przyśpieszyć , przybliżyć się do ideału ?? Ja to tak Odbieram.

 

Nie mniej , kończymy OT ?? Bo to bez sensu, szkoda teamtu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie napisało do mnie parę osób na gg i prv, między innymi taka wypowiedź odnośnie Twojej Osoby :

 

Dan jest irytujący jak mało kto na tym forum...

 

sypie spamem i nic nie wnoszącymni odpowiedziami i to wszędzie gdzie się da... nikt się do tego nie przyczepia....

wolłabym, żeby momentami nie mówił NIC zamiast tylko irytować ludzi....

 

klepie gdzie popadnie i mało kiedy pisze coś wartościowego....

14:53:30

truck'a "nagradzają" za off topa, a chłop przynajmniej ciekawe rzeczy potrafi wypisywać, a dan z warszawy sieje zament i nikt się nie czepia.... jeszcze go modem mianowali...

 

I Ja tez podpisuje się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeszcze do Stolycy się przyczepili.

 

To niech te orły się tu wypowiedzą i odniosą do tego OFtopa.

 

Jak kogokolwiek coś boli to chyba dadza rade coś mi szepnąć chociażby na pw.

 

Z niecierpliwością czekam.

 

Co do Ot to niech inny zielony wyczyści żeby nie było że za dużo wykasowałem.

 

Te dobre dusze widzę równie obeznane w temacie jak ty.

 

Coś jeszcze podać na talerzu?

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podczepie do tematu bo miałem podobną sytuację, potrzebowałem cały bagażnik i wyrzuciłem suba. DLS R6A w zupełności starczył i byłem z niego bardzo zadowolony. Niestety w moim aucie jego głęboki montaż uniemożliwiał mi opuszczanie szyby na sam dół. Zestaw zamieniłem na DLS RM 6.2 który jest ciut płytszy i było już ok. Ale jeśli chodzi o dźwięk i zejście to z R6A byłem bardziej zadowolony:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co?

 

Wniosłeś coś?

 

Jak ktoś wydaje opinie po tym jak ledwie zabezpieczył tweeter to co myślisz że to jest własciwe?

 

Opinia jest wydana z d..py i przez osobę która NIEMA pojecia o tym!

 

Jeszcze coś?

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podczepie do tematu bo miałem podobną sytuację, potrzebowałem cały bagażnik i wyrzuciłem suba. DLS R6A w zupełności starczył i byłem z niego bardzo zadowolony. Niestety w moim aucie jego głęboki montaż uniemożliwiał mi opuszczanie szyby na sam dół. Zestaw zamieniłem na DLS RM 6.2 który jest ciut płytszy i było już ok. Ale jeśli chodzi o dźwięk i zejście to z R6A byłem bardziej zadowolony:)

 

Dzięki za opinię, właśnie zastanawiałem się nad nimi czy grają na dole mocniej niż R6A ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...