Skocz do zawartości

Hifonics Eagle - pytanie do posiadaczy, użytkowników


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które użytkowały, użytkują wzmacniacz jak w temacie, czyli Hifonics Eagle, przejrzałem manuala w PDF i nie zauważyłem, jak mostkuje się go w 2 mostki stereo, żeby zasilić zestaw przedni i obciąć na piecu zestaw HPF. Jak by ktoś mógł mi pomóc, będę wdzięczny.

 

Dodam, że chciałem napisać zapytanie do Kolegi Sanders156, ale ma zapchaną skrzynkę (miał kiedyś również pytanie takie, jak moje). Dodaje zdjęcie zwrotnicy.http://amp-performance.de/images/big/dscf0015_33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł ale nie pamiętam, większość czasu grał zasilajac z pojedyńczych kanałów przód i z pozostałych suba. Jakoś go o ile pamiętam zapinałem na dwa mostki na przód ale teraz jak patrze na foto to sobie nie mogę przypomnieć.

Chyba że było to tak

Hipass from A

Hipass from B

2ch stereo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Hawka, miałem sprzedawać, ale żal mi się go zrobiło, bo cena za niego żadna, a gra moim zdaniem świetnie. Dodatkowa zaleta, to zwrotnica, która zawsze potrafi pomóc podzielić to i tamto :)

 

Tam odrazu grales.. :wink: Testowales przez 1 dzien.Dawal rade na pojedynczych kanalach bez problemu... :cwaniak:

 

Kto bogatemu zabroni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej w jedna pare, jak tak ustawisz to sam juz sobie rozdzieli sygnal tak jak potrzeba, chyba, ze nie ma takiej mozliwosci to wtedy rozdzielaczami i filtry na A i B ustawione tak samo. Ale powinno z jednej pary smigac. Sprobuj, nie zepsujesz, jak bedzie gral tylko 1 kanal, to wiadomo, ze sie nie da tak ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

mam pytanie odnośnie tego wzmacniacza. czy istnieje możliwość aby wypuścić z niego sygnał poprzez line out o odpowiednim cięciu korzystając z filtrów na nim umieszczonych. Tak aby np: wypuścić sygnał na wzmacniacz już odpowiednio pocięty filtrem lpf z wzmacniacza eagle. Chciałbym coś takiego zrobić aby pociąć system 3 way aktywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szło to tak, że ciąłem nim 2 way. Na radiu podcinałem HPF np. na 60 Hz sygnał, leciało to na wzmacniacz i tam ustawiałem podział np. na 2.85 kHz. Z Line Out w zależności od nastawienia suwaka filtra leciało na drugi piec albo od 2.85, albo do 2.85 Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest realne aby podlaczyc tweetery i sredniaki aktywnie a dodatkowo ustawic ciecie na woofer na line output? 

 

Glowy sobie nie dam uciac, ale wyglada na to ze tak, patrzac na zwrotke jest polozenie przelacznika  : "lowpass from A" i jedzie linia ze strzalka do "Line out" 

Trzeba by dokladnie manual przestudiowac, troche zagmatwane te filtry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...