Skocz do zawartości

Sony XPLOD XM-D1000P5 Problem


kwiku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w temacie mam problem z tym Piecykiem.Chodzi mi o to ,że jak go podłączylem dokrecajac Plus za aku dotknełem śrubokrętem obudowy wzmaka swieci dioda na zielono ale nie daje sygnalu na glośnik.Czy to może są popalone koncówki mocy czy co innego się stalo plomby ma nie ruszone i czy trzeba odrazu leciec do el.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmien na cokolwiek innego i sprawdz czy sygnał jest na rca, jesli jest, masz problem... Tyle razy sie wspomina zeby nie dłubac przy piecach uwczesniej nie wyjmujac bezpiecznika... Ale zawsze znajdzie sie ktos komu ciezko go wyjac i pozniej placz ... Cóż zrobic, zle sie zaczyna 2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bezpieczniki ok? puszczenie plusa po obudowie może się różnie kończyć. Może uwaliłeś tylko masę. Sprawdź z innym wzmakiem czy będzie ok. I teraz masz nauczkę na przyszłość... Lepiej najpierw było zdjąć klemy z aku.

 

edit:

mastah22 chyba mnie uprzedził o kilka sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze znajdzie sie ktos komu ciezko go wyjac i pozniej placz ...

 

Tony_tr tak radzi :rotfl: Jak pisało się w pewnym temacie, że bezpieczeństwo to podstawa, to Tony_tr oczywiście pod prąd :rotfl: Może i tutaj zajrzy i coś teraz doradzi :rotfl: No nie pykło Ci Kolego na początku 2013 r :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupilem na ebayu phase evolution rs1 jako sprawny, po podlaczeniu tez tylko dioda sie swiecila na zielono ale zero dzwieku, otworzylem i okazalo sie ze 2 tranzystorki sie jakims cudem odlutowaly, polutowalem i smiga, rozbierz, popatrz czy nie ma zimnych lutow, czy jakas sciezka nie przepalona itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś piec do wzięcia z gwarancją i pewniak :) Takie podejście czasami, że piec świeci na zielono, żyje, więc wystawiają jako sprawny. Niedawno również zakupiłem "100%" sprawny, a z 4 kanałów, jeden charczał i zniekształcał dźwięk. Weź udowodnij, że to piec był niesprawny, a nie Ty go uszkodziłeś... Raczej w plecy masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może to nic groźnego. Jak nie ma gwwarancji to co Ci szkodzi go rozkręcić, dokładnie obejrzeć, a jak nic nie wywnioskujesz to pyk, pyk, pyk dobre fotki i na forum.

Dokladnie, czesto we wzmakach sa to jakies niewielkie usterki zauwazalne golym okiem, tak jak w przypadku mojego RS1, kiedys tez mialem soundstream'a 205e - gniazdo bezpiecznika bylo za slabo przylutowane i w koncu sie rozlaczylo calkiem. Takze rozbierz i dokladnie obadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupilem AudioGods... W dziale uszkodzone. Kolo napisal "po podlaczeniu nie gra", zapomnial dodac, ze piec byl rozkrecany i doslownie wyje.bano przetwornicę za pomoca młota i kowadła... Oszusci są na kazdym kroku. Nie ma co żydzić parę zlotych i jak jest sposobnosc to brac klocki od sprawdzonych/wiarygodnych osob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kupiłem kiedyś rf, niby uszkodzony, ale człowiek twierdził, że nic nie rozbierane, kompletne itd. Przyszedł, a ja przecierałem oczy ze zdumienia... Pusta płytka praktycznie. Oczywiście kontaktu 0, alledrogo wypieło się du..pą i pozamiatane. Daleko strasznie, ale... ktoś by tego dnia był mocno poturbowany... Za oszustwo i ignorowanie, bo tego nienawidzę, jak mało czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...