Skocz do zawartości

Ustawienia radia


Roko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytania za co odpowiada opcja wspołczynnika jakości w radiu?

przykład:

MID Q FACTOR/ MID Q FCTR: 0.75/ 1.00 */ 1.25: Ustawianie współczynnika jakości

BASS Q FACTOR/ BASS Q FCTR: 1.00 */ 1.25/ 1.50/ 2.00: Ustawianie współczynnika jakości

 

oraz co to takiego Wybór częstotliwości środkowej

przykład:

 

BASS CTR FRQ/ BASS C FRQ: 60/ 80/ 100 */ 200:

 

Mam prosbe. Moze zostały by takie rzeczy opracowane, wytłumaczone i podpięte do FAQ?

 

Czy to jest temat niezgodny z tematami na tym forum?

 

Czegos takiego nie znalazlem w FAQ tego forum ani też opracowaniu nazara(ktorego nie moge odnaleźć na tym forum)

 

Bardzo bym prosil o wytlumaczenie powyższych zagadnien przeciez jestescie specjalistami w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś jak instrukcja obsługi przeczytałeś, czy nie wiesz o istnieniu takiej książeczki.

Jeśli chodzi o twoje pytanie, to na 100% odpowiedź zawiera się w instrukcji obsługi radioodtwarzaczy firmy kenwood. Wiem bo sam miałem radyjko tej firmy i na 100% było tam to opisane. Tylko nie pytaj się gdzie znaleść instrukcję bo to już będzie bezczelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wlasnie taki problem ze nie ma opisanych tego typu zagadnien. Jest ktos w stanie odpowiedziec na to pytanie ktore zadalem powyzej? Jesli nie to mam prosbe by skasowac tematy ktore napisalem. Jesli ktos bedzie laskawy to prosilbym o odpowiedz w prywatnej wiadomosci pozdrawiam wszystkie uczynne i pomoce osoby.

Nie pytam przeciez o to jakie glosniki kupic czy jakie radio itp,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąta pozycja w wyszukiwarce google dla hasła "ustawienie współczynnika jakości" http://www.mondeoklubpolska.pl/archive/index.php/t-93346.html pierwsze 4 pozycje wyszukiwarka znalazła twoje tematy, więc wystarczy poszukać.

czy jeszcze masz jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...