Skocz do zawartości

Clarion DRX 7375R a 9375R


krisman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nawigacja w radiu jest tak prosta ze raczej ma niewiele wspolnego z torem audio, ja zauwazyłem subtelne róznice na korzysc mexico pro.

Tuner radiowy jest identyczny, obsługa rowniez, panele zamienne.

 

U siebie obydwa porownywałem bezpośrednio, mexico pro był łagodniejszy na górze ale nie była to jakaś zauwazalna przepaść natomiast dołem wyrazniej i mocniej grał traffic... Co kto lubi dostepność i róznica cenowa kusza aby wybrać traffica ale mexico to był topline i coś w tym jest :)

 

Roznice nie sa tak duze jak miedzy 7375 a 9375 ale rowniez wystepuja :)

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazyłem subtelne róznice na korzysc mexico pro.

Tuner radiowy jest identyczny

 

tylko mexico pro miały wówczas podwójny tuner radiowy, traffic pro miał kilka dodatkowych komórek w pamięci na nowe stacje więcej niż standardowe Beckery, ale to nie jest podwójny tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odgrzeje troche kotleta, powiem tak-

Zmienilem 7375 na 9375 i naprawde trudno mi powiedziec, ze 9375 brzmi duuzo lepiej niz 7375, nooo, moze troche bardziej szczegolowa gora.

Od niedawna w gra becker traffic pro i musze przyznac, ze naprawde zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie, zdecydowanie bardziej mi podpasowal niz clarki, dolu zrobilo sie sporo wiecej

i co najwazniejsze jest on bardzo dobrze kontrolowany, srednica i gora wedlug mnie tez wcale nie ustepuje ww clarionom, slowem-strzal w 10.

Acha, dodam ze drzwi i slupki zostaly juz zrobione ponad miesiac temu i gra AS HX165SQ, na nim tez byly porownywane radyjka, narazie zestaw gra pelnym pasmem, bez suba.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i traffic i mexico jednoczesnie z 9375... To jest jeednak duza róznica w brzmieniu, becker ga prawidłowo ale podbity dół zniekształca bardzo śrenie tony, tego nie da sie nei zwuważyc majac te dwa radia w tej samej instalcji..



A zmiana z 7375 na 9375 nie musi wcale przyniesc róznic, mnie to nie dziwi, skoro nie miałes mozliwosci podpiecia "procka" czy optyka...

 

Wyswietlacz i dołozona koncówka w tych czasach nie musiała wpływac na odbiór az naddto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


becker ga prawidłowo ale podbity dół zniekształca bardzo śrenie tony
 

Hmmm, czy ja wiem? Szczerze, to nie zauwazylem, zeby srednie tony byly znieksztalcone, moze  dlatego, ze nie slucham bardzo glosno, albo co bardziej prawdopodobne: za malo osluchany jestem, ale mnie sie to granie beckera podoba. Bede pod koniec czerwca w Warszawie, to napewno Daniel i Lukasz posuchaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...