Skocz do zawartości

Wzmacniacz CLARION APA2180 czy to dobry sprzęt?


adamclio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim mam JBL GT 755.6 6 channel i zastanawiam się czy ładniej zagrają te dwa clariony. Dodam, że jest promocja na clariona 300zł/1 szt.

Czy jakość będzie lepsza aniżeli w JBL-u?

 

Chyba w ciemno moge napisac ze tak.....Mialem kiedys takiego JBL-a i jakosci tam bylo jak na lekarstwo ..Kazdy kolejny piec( a bylo ich duzo) bil go na glowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ciemno moge napisac ze tak.....Mialem kiedys takiego JBL-a i jakosci tam bylo jak na lekarstwo ..Kazdy kolejny piec( a bylo ich duzo) bil go na glowe..

A słuchałeś tego Clariona? No i jak z tym JBL-em było? Z góry dzięki za Twoje spostrzeżenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko obawe, bo trzeba wydac 600 zeta i jak na dodatek nie bedzie wyczuwalnej poprawy to splyne na 600 :/ A z drugiej strony jak inaczej sie dowiedzieć-hmmm...?

 

Clariona nie sluchalem..Co mialo byc z tym Jbl-em ?? Nie gral , o detalach nie wspomne...Poprostu mysle ze Clarion bedzie lepszy..Kup , podlacz i sam sie przekonasz..Pozniej zdasz relacje :wink:

a jaki model JBL-a miales?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie taki jak piszesz..Co Ty tak sie uparles na tego Clariona ?? Nie musisz kupowac dwoch wzmakow zeby napedzic zestaw przedni...

wiesz, mam morel 6 i do tego skrzynie infinity ref1240 - wiec musze. Mam jeszcze drugi odseparowany zestaw do drzwi tylnych, ale 3-ci wzmak to juz chyba bylaby przesada. Mało tego te Clariony nie mają line out. Wiec jesli dobrze rozumiem, to kazdy trzeba osobno podłączać. Czy bede potrzebowal 2 komplety kabli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazane by było, abys miał drugie RCA. Na początek możesz suba podłączyć pod obecnego JBL'a, lub w ogóle odłączyć, aby "posłuchać" nowego wzmaka.

Zestaw w tylnych drzwiach możesz sobie odpuscić, ale sądze, że to wiesz i nabycie go było świadomym ruchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazane by było, abys miał drugie RCA. Na początek możesz suba podłączyć pod obecnego JBL'a, lub w ogóle odłączyć, aby "posłuchać" nowego wzmaka.

Zestaw w tylnych drzwiach możesz sobie odpuscić, ale sądze, że to wiesz i nabycie go było świadomym ruchem.

Moge kupic od razu 2 Clariony- cena za 2 szt. 600 zeta (mysle ze to okazyjna cena) Sam Sub bedzie lepiej gral pod Clarionem czy moze porownywalnie z JBL-em? Jak kupie 2 Clariony to JBL-a sprzedam. 2 RCA - rozumiem że to podwójne okablowanie wzmacniaczy? Co radzisz?

 

Jestem przed instalką, więc rozważam wszystkie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...