Skocz do zawartości

Dobór wzmacniacza do Hertz ES 300


mastahtbg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim CA. Mianowicie posiadam głośnik Hertz ENERGY LINE ES300.3 ze starszej serii. Do tego wzmacniacz Crunch px-4400. Wzmacniacz niestety uległ zniszczeniu, protect się zapala i nic nie da się z tym zrobić. Potrzebuje dobrać wzmacniacz do tego głośnika, lecz nie wiem jaki będzie odpowiedni, dlatego pytanie kieruje do was. Moc głośnika to 350 sinus/700 MAX 4Ohm, skrzynia BR ~55L. Muzyki słucham wszelakiej, nie ma przewagi na jeden rodzaj muzyki. Nie powiem ze ma być dobry i tani, bo jedno wyklucza drugie, lecz nie stać mnie na "bycie" audiofilem, w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrzebuje czegoś powiedzmy do 400 pln, jak najbardziej w tą cenę wchodzi sprzęt przechodzony, bo z nowych raczej pola do popisu nie mam ;)

 

 

W interesujących jak dla mnie pieniądzach znalazłem wzmacniacz US Amps Xterminator XT4000D. Ktoś wie coś na jego temat? warto czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze ten US Amps nie zapewni wystarczajacej ilosci pradu Hertzowi.

Powinienes szukac jakiegos mono lub 2-kanalowki o mocy przynajmniej 400W RMS przy Ohm.

Widzialem w kwocie ktora dysponujesz wzmacniacz Rodek R2200N od jednego z kolegow z forum. mysle ze ten wzmacniacz poradzilby sobie z Hertzem.

Zajrzyj na nasza gielde forumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby google nie działało? Wystarczy wejść na stronę lanzara i tam masz wszystkie informacje i manuala do tego wzmacniacza. Znalezienie tego zajęło mi mniej czasu niż napisanie tego posta.

hehe, stlasnie fajnie. Miałem palnąć poemat, ale się wstrzymam. Masz z tym problem, nie pisz wcale. Tego typu odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, stlasnie fajnie. Miałem palnąć poemat, ale się wstrzymam. Masz z tym problem, nie pisz wcale. Tego typu odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje.

Nie dziw się takim odpowiedzią jak piszesz posty w stylu jestem leniem znajdźcie mi to. A i to forum nie istnieje po to żeby odpowiedzi na nim tobie pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...