Skocz do zawartości

Problemy z płatnościami alledrogo


pawels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hura, 8 dni i doszła kasa po paru mailach. Może dlatego, że 1 raz ktoś płacił mi tym sposobem. W zasadzie cierpliwości miałem na jeszcze parę dni, ale wkurza mnie jak kasa zamiast leżeć u mnie w skarpecie leży u kogoś.

 

Ja zawsze pisze na aukcji, zeby nie korzystac z tego syfu. Tak dla zasady, nie lubie jak ktos obraca moim sianem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie stwierdzenie do niedawna było niezgodne z regulaminem, nie wiem jak jest teraz, zapewne podobnie. Ktoś nadgorliwy zgłosi to do allegro i po aukcji..

Sam coś takiego napisałem w jednej ze swoich aukcji i została ona usunięta z powodu blokowania możliwości wyboru płatności przez kupującego, czy jakoś tak.

Osobiście sporo płace przez Payu i sporo otrzymuję od Payu. Dwukrotnie zdarzyło mi się mieć problemy, ale zawsze w ciągu 2-3 dni dało się je rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze pisze na aukcji, zeby nie korzystac z tego syfu. Tak dla zasady, nie lubie jak ktos obraca moim sianem..

Rozumiem, że preferujesz tylko gotówkę? Bo przecież jeśli korzystałbyś nawet z tradycyjnego przelewu na konto to pieniędzmi które masz na rachunku zawsze "ktoś obraca" a Ty widzisz tylko wirtualne cyferki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pay'u ma rachunki w różnych bankach ( możliwe nawet że w każdym ), przez co łatwiej i szybciej środki docierają do odbiorców - ja otrzymuję od nich wpłaty z rachunku Payu w tym samym banku co mam rachunek.

Jak ktoś wspomniał - zarabiają na przetrzymywaniu środków - przez 24h środki są na koncie Payu a potem lecą do Was. Z kilkuset tysięcy zł dziennie jest nawet niezły % w banku, w ciągu miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...