Skocz do zawartości

Heineken PL i oryginał


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tamat wzorcowy do tego działu :)

 

Ostatnio po Skyfall'u naszło mnia na zakup ww. piwa, chociaż nigdy nie przypadło mi ono do gustu, czasem wręcz smakowało (tu porównanie stricte moje jak "lakcid"). Firma rzetelna bo po zgłoszeniu takiego faktu przysłali Pana z kilkoma sztukami na poprawienie humoru, ale czy ktoś z was miał okazję pić to piwo w "oryginale" :?:

 

Generalnie marka dość popularna, a Ja mam swój gust, ale może niesłusznie źle je oceniam i w razie wycieczki warto go spróbować :)

 

Temat luźny, a próby opisów smaku mogą być równie trafne jak próby opisów brzmienia głośnika w różnych autach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta dopiero więc możesz zbierać na wycieczkę ;)

 

To już zbieram, a jakby nie poszło, to najwyżej paczkę mikołajową może dogadamy :wink:

 

ale wierzcie mi - są lepsze piwa od Heńka.

 

To może pociągniemy dalej i jakie to piwa. Mnie osobiście czesko-słowackie produkcje pasują, ale najlepiej do tej pory smakował mi oryginalny Guiness :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyczepke wez :D

 

nie mam haka a co dopiero przyczepkę :P

 

To już zbieram, a jakby nie poszło, to najwyżej paczkę mikołajową może dogadamy :wink:

 

to już jesteś 3 osobą :D

 

To może pociągniemy dalej i jakie to piwa.

 

hmmm Orval Trapez, Stella, Leffe, Malheur, Chimay, jest tego tu full opór, co najlepsze każde smakuje inaczej ... 400 gatunków ponad mówi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkalem 3 lata w Holandii i 3 lata ssalem z butli na przemian Henka z Amstelem. Nie uwazam, aby miedzy wersja ori a nasza byla jakas przepasc smakowa. Co ciekawe - sami Holendrzy czesto, gesto twierdza, ze wersja Henka na export (zielona butelka) jest lepsza od tej lokalnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...