Skocz do zawartości

Który Laptop Wybrać ??


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kupuję laptopa cena do 2tyś z hakiem, nie gram w gry, ma służyć do internet, filmów, muzyki zdjęć itp czyli standard :) zastąpi mi stacjonarny komputer, który jest już przeżytkiem :D

Mam dwa na oko :

 

Notebook HP Pavilion g7-2105sw

 

http://allegro.pl/hp-pavilion-g7-a6-4400m-8gb-500gb-hd7670-windows-7-i2798556191.html

 

 

Samsung 305E7A-S02PL-6

 

http://allegro.pl/samsung-np305-2x2-5ghz-6gb-750gb-hd6510-np300-17-i2790777572.html

 

który z nich byłby lepszy :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COBER

nie gram w gry

Ja nie znam się na laptopach jakoś specjalnie, ale rok temu w czerwcu kupiłem acera 5742z wersja raczej biznesowa i powiem Ci że jestem zadowolony w 100% :) bateria po ponad 1,5 roku trzyma 2.5 godziny przy oglądaniu filmu czy przy przeglądaniu internetu, w gry też idzie pograć, jakiegoś NFS Undercover czy coś takiego :)

Więc może poszukasz coś z tej firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz szajsunga.

Hp ma w pavilonach czesto ( tu nie wiem z cala pewnoscia) zle rozwiazane chlodzenie.

Po gwarancji czesto trzeba robic rebailing chipsetu.

Z drugiej strony

Hp ma troche szybszy procek, ale za to szajsung matryce matowa.

W mojej opinii co bys nie wybral z tych dwu. To i tak bedzie smigalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o HP to odradzam. Bardzo duży procent psuje się już w czasie gwarancji. Słabe wykonanie. Jeżeli chodzi o sprawdzone lapki to jak na razie Lenovo, Samsung, Acer. Najlepsza relacja jakość/cena i nie są tak awaryjne. Asus ma słaby serwis w Polsce a też potrafią się psuć. Dwóch klientów czekało ponad miesiąc na naprawę gwarancyjną. Piszę z autopsji. Sprzedaję to i serwisuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o HP to odradzam. Bardzo duży procent psuje się już w czasie gwarancji. Słabe wykonanie. Jeżeli chodzi o sprawdzone lapki to jak na razie Lenovo, Samsung, Acer. Najlepsza relacja jakość/cena i nie są tak awaryjne. Asus ma słaby serwis w Polsce a też potrafią się psuć. Dwóch klientów czekało ponad miesiąc na naprawę gwarancyjną. Piszę z autopsji. Sprzedaję to i serwisuję.

 

juz kiedys wspominalem - hp tylko serie pro i elite :P, choć i tam lubi pasc czipsecik :P

blood- przejdź sie do denikompu w zabrzu - mysle ze chłopaki zaproponują ci coś tanszego/lepszego :)

 

edit: nie zauwayzłem ze obie oferty z deni są :P - to nie pozostaje nic innego jak sie wybrać i pomacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chłopaki z denikompu zaproponowali mi hp :) stwierdzili ze lepsza (bardziej wydajna grafika) niż w samsungu jest :) dla tego was pytam czy samsung czy hp :) a jak ma sie zepsuć to się każdy zepsuje, takie jest moje zdanie hehe. Tak jak pisałem wyżej matka ma hp 4 lata i śmiga aż miło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej matka ma hp 4 lata i śmiga aż miło :)

 

Tak ale jaki model?

Juz widzialem jak na jednym heat-pipe jest procek ,chipset i chipset grafy chlodzony w Hp.W nie jednym modelu.

Celowa zagrywka producenta (postarzanie produktu).

Bardziej wydajna grafika - przecierz nie do grania chciales.

Ktos tu madrze podpowiada Leonovo .

Pomysl o tym . Kase wydasz raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po dłuższym zastanowieniu decyzja padnie między dwoma laptopami

 

 

Toshiba Satellite C850-178 W7HP

 

Toshiba Satellite C850-178 W7HP - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

 

 

Lenovo Essential G580

 

 

Lenovo Essential G580 i3-2370 6GB 500GB GT610M W7HP - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

 

który z nich wybrać różnica w kwocie niewielka ale......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby długo posłużył :)

 

tego się trzymajmy, szczególnie co by bateria długo wytrzymała, bo reszta tak często nie siada :)

 

jedynie czego mi teraz brak to jakiś głośników zewnętrznych, może coś polecicie najlepiej bezprzewodowego :)

 

kabel only i tu serio, tak jak ze słuchawkami niestety jest, słabe parametry ogółem i itp. nieadekwatne do ceny.

Z tanich a dobrych T20 lub X530 bodajże, wiadomo to nie jest "szał ciał' ale lepsze to niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...