Skocz do zawartości

Ucieczka z miejsca zdarzenia - rozpoznanie części


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak , ale auto przy hamowaniu nurkuje......a im bardziej wytłuczony samochód tym bardziej.

 

Źle mnie zrozumiałeś albo ja się źle wyraziłem. Chodzilo mi o wysokośc ramki w sensie parametrów - szerokość i "wysokość" :)

 

może wrzuć tu ten nr... popróbujemy! Metodą prób, błędów i podstawiania cyferek uda się komuś trafić lokalnego daewoo...

 

Dawaj dawaj lepiej spróbować niż nic nie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje jednak, ze to corolla z okolic 2005r

Są takie grile z aluminiowymi wystawkami.

 

Co do znalezienia gościa to mam pewien pomysł.

Gość pewnie jechał do pracy albo wracał.

Ustawilbym sie kilka dni z rzędu na tym skrzyżowaniu o zbliżonej godzinie bo pewnie z przyzwyczajenia pewnie sie tamtędy przejedzie.

 

A mi sie wydaje jednak, ze to corolla z okolic 2005r

Są takie grile z aluminiowymi wystawkami.

 

Co do znalezienia gościa to mam pewien pomysł.

Gość pewnie jechał do pracy albo wracał.

Ustawilbym sie kilka dni z rzędu na tym skrzyżowaniu o zbliżonej godzinie bo pewnie z przyzwyczajenia pewnie sie tamtędy przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znalezienia gościa to mam pewien pomysł.

Gość pewnie jechał do pracy albo wracał.

Ustawilbym sie kilka dni z rzędu na tym skrzyżowaniu o zbliżonej godzinie bo pewnie z przyzwyczajenia pewnie sie tamtędy przejedzie.

Nadajemy na tych samych falach :wink: To samo napisałem w ostatnim poście na 1 stronie tylko że w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste frajerstwo.. Ktos by mi tak kobiete postresowal, jezeli to facet to bym mu pare chlebow..

Co do ramki, to tez jestem za Lanosem, jak masz moze jakis kolor, ryse na A3 itd, nudzi Ci sie to przejedz sie z kolegami po parkingach/posesjach w promieniu nie wiem 10 km od skrzyzowania. Jak A3 dostala w tylek/bok, to sprawca moze miec strzaskany przod lacznie z grillem, lampami, blotnikami.. Mialem 2 stluczki w zyciu, widzialem wiecej. ZAWSZE auto, ktore mialo tyl uderzony mialo lekkie uszkodzenia, przod zawsze bardziej strzaskany niezaleznie od modelu/marki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przejedz sie z kolegami po parkingach/posesjach w promieniu nie wiem 10 km od skrzyzowania.

Skazane na niepowodzenie ze względu na zagęszczenie, a jeśli parkuje w garażu na posesji lub na strzeżonym ? Trzeba czekać i obserwować na tej ulicy którą jechał w tygodniu o tej samej godzinie + - 20 min , a na drugi dzień ulice obok. Nie sądzę że się domyśli że ktoś na niego poluje. Będzie święcie przekonany że jeśli w ciągu 48h nie odwiedził go Pan Policjant to że nikt numerów nie zna i może spokojnie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a jaki kolor samochodu sprawcy, bo to kobitka mogła zauważyć

Ona była tak wystraszona :szok: do tego ciemno i mgła, więc wiesz ..... a numery i kolor to podał świadek. Tylko że jest jakiś błąd w tych numerach bo konkretnie takie jak podał nie istnieją. Więc teraz przy wiedzy że to lanos można dojść łatwiej nawet jeśli świadek pokręcił coś z cyframi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...