Skocz do zawartości

Pytania i wątpliwości nowa jednostka plus aktywka


inco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że mój w8534 sprzedał się dość szybko wpadłem na pomysł aby zmodernizować troszkę instalację. Nie orientuję się w 100% jak to ma wyglądać dlatego pytam,

 

Obecnie mój system przedni do Hertz HSK z którym nie chce się rozstawać. Chcę kupić radio z aktywnymi zwrotkami. p88rsII, dxz958 ew alp 9835. Wymyśliłem to sobie tak, że wyrzucę totalnie ory pasywki i zapnę woofery HSK pod alpina 3544 ew Rodka R2180A. ( który według was lepszy pod ten system?) Do tego chcę dokupić jakiś piec pod tweetery ( jaki? coś godnego polecenia w niedużej kasie) Prosto z pieców wejść na wf i tw i ciąć wszystko z radia. Jest to dobra opcja??

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mniejszą kasę niż piszesz był MTX Thundrer 240 na alle http://allegro.pl/mtx-thunder-240-okazja-wysylka-gratis-i2684733646.html, spróbuj zagadać do gościa, może wzmak jeszcze jest dostępny. Sprawdzony na tweetkach od HSK. Jeśli znajdziesz, może być też Thunder 280.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woofery HSK pod alpina 3544

 

Mocowo okej, ale jak dla mnie troche za tlusto :)

Ja bym na Twoim miejscu sie nie zastanawial i walil w aktywke, daje duuuzo wiecej opcji do zabawy :hyhy:

A na gore moze Audison jakis? Czego u Ciebie sluchalem Sinoff? Nie mam pojecia ino jaki to budzet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu z Audisonem byłem, LR-em. Mimo wszystko bardziej mi leży Thunder na tweetkach LR-a. Budżet podoła na audisona, jakieś 150-250pln za dwa kanały. W opcji radia, jakie proponuje bury, czyli clarek 958, rodek powinien sprawić się całkiem dobrze mimo lekko sucho-ostrawego brzmienia, alpina moze okazać się nie tylko zbyt tłusta ale i za bardzo basująca.

 

p88rsII, dxz958 ew alp 9835

Jakieś zestawienie już masz ale nie tarktuj tych kilku postów wiążąco, spekulacja i domysły - to bardziej pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...