Skocz do zawartości

Obiektywne testy sprzętu


Obserwator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jak się nie nadaje - nadal będziesz subiektywny? Czy będziesz się pucować aby mieć rabacik? :chytry:

 

Takie coś faktycznie może wpływać na ocenę testującego, ale chyba nie o to chodzi :wink:

 

Opisałem swoją propozycję głównie pod testy głośników w określonym przedziale cenowym (w domyśle niskim).

 

Cały temat bla bla bla.

 

Oj tam, Ja napisałem jakiś konkret (chyba) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu tyle malkontentów....to jest niezły pomysł - nigdy dobrze nie zrealizowany. Myślę że największa trudnością będzie znaleźć kilku zaawansowanych osób którym by się chciało to robić. Po za tym czy naprawdę w takim teście chodzi o sprzętu rozłożenie na czynniki pierwsze czy ogólne określenie potencjału danego sprzętu na podstawie odsłuchu w różnych środowiskach (autach)? Taka opinia miałaby tylko nieco pomóc w zakupie sprzetu a ryzyko i tak ponosi kupujacy czy mu sprzet przypasi czy nie.

Po za tym zminimalizowałbym ocenę do 4 możliwości:*** dobry, ** przeciętny * słaby, bez gwiazdki - poniżej krytyki. No i ze 3 kategorie cenowe np do 200 zł, do 500 zł, do 1000 zł.

Zagrożenie widze w możliwości manipulowania ocen przez dystrybutorów poprzez to co Zomer napisał "rabacik" albo prezencik itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to mogło by funkcjonować jeszcze inaczej. np (przykład jak każdy inny)

szukam suba xyz i znajduję go w naszej liście. klikam wyświetla się sub fota i np krótki opis typu że nowy od xxx PLN w używcę ok xxx-yyy. plus kilka zdań np szybki, radzący sobie w takich częstotliwościach. dobrze się przebija w sedanie typu E39 itp. a niżej 2 kolumny - ZALETY - WADY a tam by mogło być na zasadzie ankiety (którą np mogą wypełniać użytkownicy ) i tam : dobrze sprawdza się w szybkim rytmie 90%(to wykaz ile osób zaznaczyło) nie wymaga dużego litrażu 78% itd. i wady na podobnym warunku.

to tylko moja propozycja. Nie byłaby to może 100% wyrocznia - szczególnie dla doświadczonych, ale wielu początkujących ma po pierwsze jakiś tam obraz sprzętu na tle innych. poznaje podstawowe zalety wady więc może dopasować do swojej myśli i te wszystkie pytania typu za 400zł kupić ten czy ten chyba by znikły. tylko do tego musiałby powstać chyba nowy dział i baza tylko takich danych wg jakieś listy np alfabetycznie (to już osobny pomysł)

to taki mój pogląd na ten Wasz pomysł i rozmowę. a co z tego będzie i jak odebrane to już Wasza indywidualna sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest studnia bez dna ...

Do niczego to nie doprowadzi.

Komu się będzie to chciało tworzyć, redagować, przypinać, rozpinać, weryfikować.

Gusta są diametralne ktoś lubi blondi inny rude. Jednemu w BR innemu C się podoba to samo.

 

Temat całkowicie z du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...