Skocz do zawartości

Laptop dla gracza :)


szakal6661
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AMD X8 FX-8350 4.0GHz BOX - 800 zł

Asrock 970 Extreme4 - 352 zł

Radeon 7870 MSI 2GB DDR5 HAWK&DVI - 1259 zł

Corsair DDR3 2x 4GB 1866MHz CL9 Vengeance - 209 zł ( można kupić x2 i zrobi się 16 :) )

OCZ Vertex 4 SSD 128 GB - 479 zł

Segate 2TB 64 Mb 7200 - 399 zł

maiętna obudowa - 500 zł

Be Quiet 750W Dark Power Pro 10 - 730 zł

 

wsio :P

Chyba że monitor to polecam LG na S-IPSie :)

np. 23'' LG Flatron IPS237L-BN LED - 754 zł

 

Ceny brane przede wszystkim z komputronika, ale wiem że da się taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisana lista produktów – techplanet.pl

:)

A na po co mu 750 wat? :(

I5 jest praktycznie równy i7 w grach.

Zestaw cichy, dobre chldozenie grafy i procka( hrhrh OC na procku ;D )

Cichy zasilacz, wyciszona buda.

Co do monitora się nie wypowiem, lecz też polecę matrycę IPS

Test AMD FX-8350 Vishera vs Core i5 - Test CPU do 1000 zł | PurePC.pl

Radeon 7870 czy GTX 670 ? - Karty graficzne - benchmark.pl

Co do lapka i słabszego procka.

Zależy w jakie gry grasz, np mmo potrzebuje szykbi procek i dysk (ssd), możesz to sprawdzic wpisujac na yt lineage 2 hdd vs ssd,, filmik pokazuje prace gry z zintegorwana grafa +i3-2100 vs te samo i3 lecz z 6850 wiec nie jakas lipna grafa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marna karta graiczna :P czytamy poprzednie posty !

Chodzi ci o ta GTX660m w Lenovo? To spójrz tu na wyniki w grach:

GTX660m

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GTX-660M.72057.0.html

i

Radeon HD7970m

http://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-HD-7970M.71483.0.html

 

Wcale nie ma dużej różnicy, a zwróćcie uwagę, że wyniki GTXa są średnią z 3 testowanych laptopów z procami i7 i i5, a wyniki Radeona 7970m są z wypasionego Alienware M17 za 8tys zł, czyli 2 razy droższy od Lenovo, a wyniki nie wiele wyższe. Także bez sensu stwierdzenie, że karta marna, a na pewno lepszych wyników nie uzyska ten MSI z 7970 na pokładzie i słabym procem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD X8 FX-8350 4.0GHz BOX - 800 zł

Asrock 970 Extreme4 - 352 zł

Radeon 7870 MSI 2GB DDR5 HAWK&DVI - 1259 zł

Corsair DDR3 2x 4GB 1866MHz CL9 Vengeance - 209 zł ( można kupić x2 i zrobi się 16 )

OCZ Vertex 4 SSD 128 GB - 479 zł

Segate 2TB 64 Mb 7200 - 399 zł

maiętna obudowa - 500 zł

Be Quiet 750W Dark Power Pro 10 - 730 zł

 

wsio

Chyba że monitor to polecam LG na S-IPSie

np. 23'' LG Flatron IPS237L-BN LED - 754 zł

Dobry przepis zeby wydac sporo kasy :P , po co komu zasilacz 750 w do jednej grafy co ma 175 w ocz 500 da rade juz nie mowiac o 600 , na moje grafy z seri 7800 to porazka cena do mozliwosci , lepiej i5 i gf np 570 oraz płyta asrocka na p67 , a pamieci najtansze sprawuja sie tak samo jak drozsze , ssd jak najbardziej .

Lg to jak dla mnie porażka nie chodzi o mozliwosci bo ma ale ciagle grzebiesz w ustawieniach i tak obraz przynajmnie mnie nie zadowalał , ips tak ale od iiyamy podłączasz wybierasz tryb game i juz , zadnego grzebania kontrasty i inne opierdoły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już kompletnie stracił sens...

Wiadomo, że z laptopa nie zrobimy mega maszyny do grania i jest to chyba oczywiste dla każdego. Dziwią mnie więc teksty typu do grania to tylko stacjonarka, a już najbardziej śmieszą "laptop nie służy do gier i kup sobie stacjonarkę". Wszystko zależy od potrzeb, ludzie kupują laptopy do grania i z powodzeniem to robią.

 

Jest tyle for i sklepów internetowych, że na prawdę nie widzę sensu by sprzeczać się tu w sprawie składania komputera. Po drugie autor nagle zmienia zdanie. Trochę to dziwne bo skoro ktoś szuka laptopa to ma ku temu konkretne powody, a tu okazuje się że był to jedynie kaprys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przepis zeby wydac sporo kasy :P , po co komu zasilacz 750 w do jednej grafy co ma 175 w ocz 500 da rade juz nie mowiac o 600 , na moje grafy z seri 7800 to porazka cena do mozliwosci , lepiej i5 i gf np 570 oraz płyta asrocka na p67 , a pamieci najtansze sprawuja sie tak samo jak drozsze , ssd jak najbardziej .

Lg to jak dla mnie porażka nie chodzi o mozliwosci bo ma ale ciagle grzebiesz w ustawieniach i tak obraz przynajmnie mnie nie zadowalał , ips tak ale od iiyamy podłączasz wybierasz tryb game i juz , zadnego grzebania kontrasty i inne opierdoły .

I5 tak, zasilacz OCZ nie, nie są złe ale są lepsze np XFX Core.

Dobry 500 to minimum, dla tego zestawu + OC,

gf seri 570 tez nie ;p bo można kupić 670 która być lepsza.Z

Co do lg IPS, znajomy ma i zadnych probllemów z ustawieniem nie ma.

W testach też zle nie wypadaja monitory lg

 

Napisałem Ci b.dobry zestaw.

Zapisana lista produktów – techplanet.pl

Ew, można wprowadzić małe zmiany kosmetyczne typu inna zasiłka dysk itp

W zasadzie komp złożony przez Hellsin nie jest zły, lecz w tych pieniądzach można złożyć lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przepis zeby wydac sporo kasy :P , po co komu zasilacz 750 w do jednej grafy co ma 175 w ocz 500 da rade juz nie mowiac o 600 , na moje grafy z seri 7800 to porazka cena do mozliwosci

 

tia ... jak mu przyjdzie wymiana grafy za jakiś czas co by nie płakał że ma za mało W :P Poza tym to że ma 750 nie oznacza że tyle zużyje :P

7870 - masz czy bajki piszesz ? bo jak chcesz bajki pisać to nie to forum ... minimalnie przewyższa Twojego 570 ... zobacz sobie testy userów i nawet z pism ...

 

Lg to jak dla mnie porażka nie chodzi o mozliwosci bo ma ale ciagle grzebiesz w ustawieniach i tak obraz przynajmnie mnie nie zadowalał , ips tak ale od iiyamy podłączasz wybierasz tryb game i juz , zadnego grzebania kontrasty i inne opierdoły .

 

tia psujama ... kiedyś to była dobra firma ... no właśnie kiedyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie autor nagle zmienia zdanie. Trochę to dziwne bo skoro ktoś szuka laptopa to ma ku temu konkretne powody, a tu okazuje się że był to jedynie kaprys.

 

nie zmieniam zdania tylko miałem chwile zwatpienia, ale jednak kobita wybiła mi z głowy wielkie okablowane stacjonarki i dodatkowe monitory w domu :) Tak więc zostaje przy lapku, wybor padł na MSI GT70 17" i7 3610qm (ivy bridge) nvidia gtx 670m 3.0 GDDR5, 2 x ssd 64 gb = 128gb spięte w SUPER RAID + HDD 750G, 16 GB ram 1600 MHz

itd...

Odbiór w sobote :)

 

http://pl.msi.com/product/nb/GT70-0NC.html#/?div=Specification

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 wat to zdecydowanie za dużo, jest po prostu nieopłacalne.

Komp nie tyle pali się od za słabego zasilacza co od braku zabezpieczeń.

Zasilacz o mocy 750 kupuje się do kompów z 2-3 kartami graficznymi.

To że lg robi słabe monitory możecie czymś poprzeć? Czy tylko na jednym egzemplarzu i tym co się słyszało?

670 vs 7870 --->http://pclab.pl/art45597-10.html

Lapek jest fajny bo mobilny, w niektóre gierki tez pograsz ale to nie to co komp :)

Tak jak już ktoś napisał, każdy szuka tego co potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zapomnieli o POTRZEBACH szakala

miałem raz stacjonarkę i odpada, nie przekonacie mnie:) a to właśnie w pracy mam najwięcej czasu" i tam najwięcej gram, więc musi być laptop i 17" też musi być

Po co robic jakakolwiek bezsensowna dyskusje.

mile widziane porady w co warto zainwestować a nie tylko bezsensowne teksty typu " laptop nie służy do gier i kup sobie stacjonarkę "

Autor tematu swoje WY swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I5 tak, zasilacz OCZ nie, nie są złe ale są lepsze np XFX Core.

Dobry 500 to minimum, dla tego zestawu + OC,

gf seri 570 tez nie ;p bo można kupić 670 która być lepsza.Z

Co do lg IPS, znajomy ma i zadnych probllemów z ustawieniem nie ma.

W testach też zle nie wypadaja monitory lg

widzisz ty cytyjesz opinie innych którzy nie mieli wszystkich produktów czyli powielasz plotki stereotypy , ja to kolego sprzedaje i nawet miewam u siebie i mam zdanie potwierdzone testowaniem a nie plotkami badz opiniami niczym niepopartymi , jak se kupisz twojego kompa co zes napisał i zobaczysz napis crash w bf3 to co , do smietnika , trzeba wkładac sprawdzone podzespoły a nie wybrane z roznych testów ktore po raz pierwszy beda w tej konfiguracji , mowie o 570 dlatego ze najlepiej pracowała w bf3 zero problemów ze starmi itp , moze 670 jest lepsza o ciut ale czy warto stawiac na niewiadome ? Dla przykładu 6850 i 7850 , 6850 smiga tak samo a jest tansza i nawet chce mniej pradu , a mozna ja podkrecic do poziomu 6870 w sterownikach taka wersja dla oszczednych i w głupiej grze most wanted ma wiej klatek niz 7850 dlaczego , ano pewnie sterów nie zoptymalizowali , ja miałem lg i oraz iiyame lg wyleciał po tygodniu iiyama jest do dzis , dlaczego alno kolory w iiyamie sa naturane a lg nie , jezeli komus to nie przeszkadza to lg jest dobry :) Troszku off topik ale nie moge sie powstrzymac jak widze takie porady poparte testami przez sasiada kolegi co mu mama kupiła z media marktu bo był w promocji i inego na oczy nie widział .

A co mi tam masz test monitorów niesponsorowany przez lg

Podsumowanie :: PCLab.pl

masz w rekomendowanych lg ??? ja nie widze ale iiyama jest i ma swietna cene , takze proszę cie nie opowiadaj bajek , i nie sugeruj sie plotkami , testy monitorow sponsorowane to takie ze do porownania z lg bierze sie gorsze produkty zeby lg mogło wygrac , a moze tez masz tv lg , jak takie dobre ???

Odnośnie tematu to bym inaczej to sformułował laptop do np 6 000 z mozliwoscia grania propozycje :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monitora napisałem ze nie pomogę, i zapytalem dlaczego Wy nie checie lg. ( znajomy ma jeden model i nie zaważyliśmy problemów z ustawieniami, odsługą oraz użytkowaniem)

Natomiast co do reszty zestawu ...

Od kiedy grafiki Gigabyte są niepewne ? Jeśli wyskaoczył Ci crash w bf3( podałes tylko ten przykład btw na 7850 też był crash do czasu wyjścia aktualziacji {sprawdzone, nie opinia") to może właśnie wina optymalizacji sterów, ( przy każdej aktualziacji napisane jest jakie gry są poprawione)

Dysk segate jest sprawdzony, sam go mam już ponad rok.Obudowa. pl główna chłodzenie, zasilacz cieszy się nie naganą opinią na forach komputerowych i testach.

Zasilacz 750 wat za tą cene w tym zestawie to jakaś pomyłka.

Więc jak widzisz nie piszę głupot, to jest niepierwszy mój zestaw i nie ostatni a to że sprzedajesz nic nie znaczy .

Nie będę się z Tobą kłócił ani udowadniał mojej racji, jeśli ktoś bd chciał dowiedzieć się kto ma racje ma od tego google.

Autor już wybrał lapka i oby dobrze mu służył.

Najlepiej zamknąć ten temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin

nie zmieniam zdania tylko miałem chwile zwatpienia, ale jednak kobita wybiła mi z głowy wielkie okablowane stacjonarki i dodatkowe monitory w domu :) Tak więc zostaje przy lapku, wybor padł na MSI GT70 17" i7 3610qm (ivy bridge) nvidia gtx 670m 3.0 GDDR5, 2 x ssd 64 gb = 128gb spięte w SUPER RAID + HDD 750G, 16 GB ram 1600 MHz

itd...

Odbiór w sobote :)

 

MSI Polska – Notebooki - GT70 0NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...