Skocz do zawartości

Laptop dla gracza :)


szakal6661
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie nie do grania tylko codziennej pracy.

pograj to zobaczysz :)

 

A tak w ogóle dla gracza to albo konsola albo stacjonarka, moim zdaniem...

To jest oczywiste , laptop do grania ale nie w nowe gierki to tak , nowe tytuły sa tak wymagajace ze kazdy zdechnie predzej czy pozniej albo sie bedzie wyłaczał jak sprawny , wszystkie bga sa ekologicznie bezołowiowe tylko technologia wojskowa wykorzystuje poczciwy niezawodny ołow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja mam właśnie tego Lenovo z tego linku http://www.x-kom.pl/p/103536-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-y580-i7-3610qm-8gb-750-dvd-rw.html

Do gier w tej cenie nie znajdziesz lepszego - na pokładzie ma GTX660, ciężko coś w tej cenie znaleźć lepszego, solidna obudowa i co ważne nawet pod maksymalnym obciążeniem się za specjalnie nie grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale co lepiej mieć lepszą kartę graficzną a słabszego proca

A tu sie mylisz , musi byc to dobrane na odpowiednim poziomie dla przykładu i5 760 i i5 2500k te same zegary a w grach .............no 30% wiecej klatek na 2500k , amd to budżetówka i nie wkłada sie do nich drogich grafik bo nie warto , jak ma byc wydajne to i5 badz i7 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matryca błyszcząca, NVIDIA GeForce GTX 660M przy AMD Radeon HD 7970M wypada słabo

ale będę jeździł po sklepach i zobaczę jak wszystko w realu wygląda i pomyślę :P

Co ci po lepszej karcie jak wąskim gardłem jest procesor, nawet nie wykorzystasz potencjału karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finalnie chyba jednak zwiększę $ i padnie na : http://www.x-kom.pl/p/116758-notebook-laptop-15,6-msi-gx60-1ac-009xpl-a10-4600m-16gb-128750-dvd-rw.html#

oprócz proca raczej nie ma co mu zarzucić- do poniedziałku szukam opinii testów i się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD jest tak samo budżetowy jak mercedes przy bentley-u...... dziwne stwierdzenie.... to że tańszy znaczy że gorszy..... ja na PCta wkładam np tylko AMD i nigdy najmniejszego problemu nie miałem.... piszesz I5 jak ma być wydajnie.... to ciekawy jestem jak wypada i5 przy phaenom x4 ceny te same a co z wydajnością? nadal uważasz że i5 wydajniejsze?

a no ci powiem dobry phenom ma sie w grach prawie jak stary i5 , tyle ze i5 ma potencjał podkrecania którego phenom ni ma , ALE MA SIE NIJAK DO NOWYCH I5 , TE NOWE AMD A8 TO PORAZKA WIN 7 DAJE ZA 5600K 7.2 NIE ZEBY TO MIARODAJNE BYŁO ALE STARY 960 PHENOM MA 7,4 Z ZEGAREM 3.0 A NIE JAK APU 3.6 DO 3.9 Z TURBO , podsumowujac jak nie miałes i5 nie masz zdania i ja bym nie wypowiadał sie , kto mnie zna wie ze to sprzedaje a jak nie testowac i wierzyc temu co sponsorowane linki wypisuja ??? apu miało byc wydajne jak i5 w grach ha ha ha chyba pierwsze i5

W laptopach jest dokładnie tak samo a nawet wieksza jest roznica .

 

finalnie chyba jednak zwiększę $ i padnie na : MSI GX60 1AC-009XPL A10-4600M/16GB/128+750/DVD-RW - Notebook / Laptop 15,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL

oprócz proca raczej nie ma co mu zarzucić- do poniedziałku szukam opinii testów i się zobaczy

Da rade pograsz na nim , jak mozesz dokup se gwarancji to sie moze przydac :)

 

Sa na rynku laptopy o naprawde poteznej mocy obliczeniowej bedace w stanie odpalic kazda gre. Oczywiscie sens ich zakupu to sprawa dyskusyjna, a dalsza rozbudowa konczy sie na wymianie pamieci.

Pewnie ze sa ale napewno nie do tego sa zrobione , o ekonomice zakupu tez nie ma mowy , projektanci tez chca na czyms pracowac , laptopy "domowe" raczej sa do kilku tysiecy nie kilkunastu lub kilkudziesięciu , pozatym drogi szybko traci na wartosci na moje zawsze trzeba dobrac do potrzeb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 według rankingu notebookcheck ... ja kupowałem swojego, moja była podobna jeśli chodzi o miejsce, minęły 2 lata i nadal nie jest najgorzej :P

 

 

Jest przecież linia laptopów specjalnie przeznaczona dla graczy więc nie pisz że nie ma stricte gierkowych laptopów.Tylko że to już nie są lapy za kilka tysi.

 

kolejny mundry inaczej ... 150W zasilacz vs 1000W w kompie - i teraz mi odpowiedz, który może być "wydajny" w grach laptop ? - żaden ... tylko co najwyżej przez parę miesięcy może być to topowy produkt nawet za 7k pln ... stacjonarka za 7k to jest kosmos w porównaniu do "przeznaczonego dla gracza" laptopa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu już mówię o wcześniej wymienionych laptopach Alienware.Jak z ich zasilaczami?Szczerze nie wiem,ale polecanie komuś żeby kupił stacjonarke kiedy chce kupić lapka jest idiotyczne. Sam używam starego della z przed 6 czy 7 lat i nie narzekam.Tylko że ja nie gram w żadne most wanted czy inne wymaxowane gierki. Szydera ostatnio zdrowa na SCA,chyba taka moda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponuję mu, zaproponowałem produkt który jest godny wcześniej. Szydera - żadna, ale śmieszy mnie jak ktoś pisze o laptopie wydajny w grach ... 150W - pamiętaj ...

Bawiłem się XPS-em ze stanów ( konfig niedostępny w EU ) najmocniejszy jaki był, fakt, fajna zabawka, nie mniej jednak wydajność nadal w laptopie to pojęcie względne ... jak będą zasilacze po 350W to wtedy coś będzie można myśleć o pisaniu "wydajny w grach".

 

Hellsin zgadzam sie z Toba, jednak jest jedna waga tego rozwiazania, utrzymanie murzyna co bedzie to nosil codzienne do pracy znaczaco podniesie koszty stacjonarki :rotfl:

 

to bierz Chińczyka - miska ryżu dziennie ;) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebyśmy doczekali się takich zasilaczy w lapku, mój lap to zwykły vostro więc żaden hi-end della ale jak na tamte lata śmigało na nim wszystko...ostatnio mnie zaszokował że odpalił i w miare na nim działało left4dead 2. I co ciekawe bateria nadal trzyma 1.5h, ale tak samo mój ściągany ze stanów, nie wiem dlaczego w europejskich baterie padają.Siostry samsung wytrzymał 9 miechów i bateria zrobiła papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...