Skocz do zawartości

Jak długo idzie paczka Kurierska


kwiku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo idzie paczka nadana przez Kuriera DHL.Kupiłem w pon. cos z tablicy ogłoszeń typek niby wysłał paczke kurierem DHL we Wtorek. Dzis juz mamy pon a paczki jak nie ma tak nie ma czy czekac dalej czy cos robic w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paczki kurierskie zazwyczaj dochodzą na drugi dzień jesli mowa o wysyłce PL-PL. Poproś go najpierw o numer listu przewozowego dzięki któremu sprawdzisz gdzie jest paczka ( o ile była wysłana)

 

PS. widać wszyscy na raz i radzą to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mnie wyruch.ł :wsciekly:

 

Niestety na to się zanosi. Duś kolesia o numer listu przewozowego( musi go mieć jeśli nadał, a nie jakiś debilny email). Daj mu poznać ,że nie odpuścisz, to może wyśle towar albo odeśle kasę (jeśli zapłaciłeś).

Aha i dla pewności bym poświęcił te 50 gr i zadzwonił na infolinię DHL i dopytał jak to jest z tym emailem, bo według mnie to bzdura ale warto się upewnić i mając tą wiedzę rozmawiać z gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dhl.com.pl/pl/express/sprawdz_przesylke.html

jak widac podaje sie numer paczki

 

w informacji DHLa nic ci nie powiedza bez numeru paczki

musialbys gadac z kurierami obslugujacymi twoj rejon. to oni sortuja paczki i maja liste adresow itp itd

 

widac ze koles mocno kreci. jakby paczka zaginela to by nie mial nic przeciwko podania numeru - przeciez to nie on by za to placil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowił jeszcze że paczka była ubezpieczona na 500zł jak mu powiedziałem zeby dał nr nadania paki to powiedział ze wysle na mail i wkrecał jeszcze ze wysyłal juz z 4x ale ja na poczcie swojej nic nie miałem i nie mam.Jego mail mam nr.tel. mam i jego dane na ktore wpłaciłem kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz mu, że jeśli dziś nie otrzymasz potwierdzenia, to sprawę zgłaszasz na policję... Jak nie dojdzie, to idź na policję, jeśli to gówniarz (a po kwocie tak mniemam), to po pierwszym kontakcie z policją wyśle Ci przedmiot/zwróci pieniądze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to może być problem bo powyżej 250ścigają

 

chyba w przypadku rozboju czy kradzieży, tutaj mamy oszustwo i kwota jest mniej ważna, z tego co wiem :) (ale mogę się mylić).

 

Tak mu napisałem to mi odp ,ze paczke wysłał i ma potwierdzenie wysyłki

I POLICJI sie nie boi bo jest czysty :szok:

 

to musisz powiedzieć (i zrobić) "sprawdzam" i faktycznie pójść. Gdyby wysłał jak mówi, to by nie było problemów z potwierdzeniem. Sprawdź dla pewności skrzynkę spam, tego maila, na którego Ci wysłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie szlak trafia :mur1: ale ja głupi tyle handluje i sam sie naciełem :mur1:

 

I w Spamie spr. i w odebranych nic nie ma przez allegro kupiłem w Piatek typ w Piatek wysłał i dzisaiaj mam juz pake w domu a tamten gada ze wysłał we wtorek i do tej pory nie ma co pojsc na ta Policje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szlag" jak coś ;)

 

Idź zgłoś na policję przestępstwo z art. 286. par.1 kk, niezależnie od kwoty muszą przyjąć takie zgłoszenie i już na początku zgłoszą się do niego o wyjaśnienia, innej (legalnej) opcji raczej nie masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...