Skocz do zawartości

Jak długo idzie paczka Kurierska


kwiku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście przygotuj całą korespondencję, wydruk potwierdzenia przelewu.

 

Jeśli będzie to koleś co już kogoś oszukał i nie odda kasy dobrowolnie to nie myśl, że policja coś zrobi w tej sprawie. Już ponad rok czekam na 650zł za telefon, była sprawa sądowa, a on dalej nic. Komornik wejdzie, nie będzie miał na co i pewnie umorzą sprawę. :)

Mnie tak lolek na 600pln wydutkal z 10 lat temu, poszedlem na Psy, zglosilem sprawe i co? Okazalo sie, ze KUMULACJA... Kolo mial sprawe za paserstwo wyludzenie i kilka oszustw:) tak wiec o Psy zahaczyc nie zaszkodzi.

 

Może inaczej - jest ktoś na forum z jegomościa okolicy? Może trzeba się do niego przejechać. Kiedyś jeden kolega z audiocar`u przejechał się do dzieciaka co mi z Krakowa tel wysłał. Mówił że to niby kurier musiał zaj.... ukraść bo w paczce były jakieś ścinki metalu. Zadzwoniła do mnie mama tego dzieciaka że pieniądze odda tylko żebym więcej zbirów do nich nie wysyłał:-)

Proponowalem pomoc "z karata", ale Nasielsk trochy daleko:/ moze ktos kto blizej mieszka to pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze troszkę i zbierze się inna "paczka".

W ramach swojej "promocji" - potrafię przejść przez drewniane drzwi. Od, taki Coperfield ;)

 

a zniknąć telefon potrafisz? Uzbieramy trupę i ruszymy z występami w Polskę!!! Potem Europa i później cały świat!! Oprócz Rosji... Tam jest niefajnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ponad rok czekam na 650zł za telefon, była sprawa sądowa, a on dalej nic. Komornik wejdzie, nie będzie miał na co i pewnie umorzą sprawę.

 

A masz z tego sądu jakiś tytuł wykonawczy zaopatrzony klauzulą wykonalności ??

Jak masz to możesz jako zwykły konsument dopisać jegomościa do Krajowego Rejestru Długów i uwierz taki wpis może zrobić większe kuku niż jakiś tam komornik, który nie ma co zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles wysłał mi na tel.miby jakies potwierzdzenie ,ze niby wysłał paczke poczta a nie kurierem i przeprosił.Ale na tym potwierdzeniu prawie nic nie widac znaczy moje dane Tak i jego nr tel. pieczatka jakas jest zabardzo niewidoczna i ,ze niby pake wysłał tydzien temu we wtorek a wpisywałem ten 20cyfrowy kod to tez nic nie ma tzn ,ze nie zweryfikowano paczki. I nie ma tez zaznaczonej kratki jaka to niby jest przesyłka a moim zdaniem powinno to byc zaznaczone niby 28kg i 40zł ze NIBY zapłacił za paczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwitek o nadaniu na PP mógł teoretycznie samemu wypełnić na poczcie. Najrozsądniej byłoby dowiedzieć się, jaki jest max czas dostawy tego typu paczki. Następnie dowiedzieć się, jak wygląda proces reklamacji, jaki kwit się dostaje i poprosić delikwenta o zgłoszenie reklamacji. Daj mu kilka dni na to, a jak nie, to policja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz z tego sądu jakiś tytuł wykonawczy zaopatrzony klauzulą wykonalności ??

Aby tytuł egzekucyjny (w tym przypadku orzeczenie sądu) stanowił tytuł wykonawczy to musi mieć nadaną klauzlę wykonalności,

więc mała sprzeczność w Twoim pytanku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... Przecież można szału dostać czytając temat Jak długo idzie paczka Kurierska - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio . Ile osób ma pisać "idź na policję" , klepania w diabły zamiast wykonać JEDEN telefon na komisariat aby dowiedzieć się jak o przeprowadzić .

 

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie pójdzie.. Dałem mu już 2 adresy tego JEGOMOŚCIA oraz portfolio jego i jego żony.. Młody łepek 23 lata.. Wystartował z handlem gdzieś w lutym, dorobkiewicz.. Toche elektroniki, wieże stereo, i subwoofery.. Może świeży paser? Co mogłem-to załatwiłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...