Skocz do zawartości

Ile to jest warte? Zapco, JBL?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nic z tego nie mam u siebie kolega zaproponował aby coś może "bezgotówkowo" pohandlować bo parę rzeczy go interesuje u mnie. A skoro mogę sprzedać coś grubszego w zamian za parę tańszych ale równie fajnych rzeczy to dlaczego nie?

Zdaję sobie sprawę ,że wartośc rynkowa to zazwyczaj pobożne życzenie sprzedającego, więc spytałem Was aby mieć rozeznanie jak to liczyć ewentualnie ale do sprzedania a nie ze ściany cenowo.

 

Subwoofer jast Ok, w dziesiątce nawet zarąbisty, tylko czy da radę temu nabywcy :hyhy: , truck chyba lubi dużo mięsa.

 

Spokojnie, ja już mam dla siebie zanabytego Braxa 10.1 i mnie satysfakcjonuje(no może mu dorzucę drugiego do parki jak będę miał za jakiś czas troszkę grosza po sprzedaniu sprzętów), bo mu także wyprostowałem zawiechę, w przypływie ułańskiej fantazji, a szkoda tak męczyć jedna 10kę.

Więc cała reszta subów, do ludzi... Lotus, dwa Focale, no i może ten JBL, bo Vega już masuje plecy Gustava.. :wink::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu... Jak wrzucałem swoje graty na giełdę to zero odzewu a jak rzuciłem hasło z gratami od kolegi to mi sie skrzynka gotuje ;)

Bo każdy chce wyrwać za bezcen, albo chce zaspokoić swoją ciekawość :rotfl: . Poczekaj aż wrzucisz na giełdę, konkretna oferta szybko zweryfikuje zapał co poniektórych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy chce wyrwać za bezcen, albo chce zaspokoić swoją ciekawość :rotfl:

 

Dlatego ściągnałem wszystko z giełdy aby się nie wkur... Choć leży u mnie naprawdę sporo fajnego sprzętu, ale jak mam się użerać o każde 20 zł to wolę sprzedać na Alle czy Ebay na zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos dżejbiela - przewaliłem dużo subów i z chęcią zawsze do niego wracam - jest tylko jeden problem: grzechem jest nie wrzucić go w b-r, skrzynka w takim przypadku to ok. 90l przy 12 calach, a ten na zdjęciu to chyba 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck, o tym subie mówiłem Ci na pikniku, ale chyba spożyłeś wtedy zbyt dużo Grants'a :P żeby zapamiętać, zostaw sobie tego JBL'a i posłuchaj.

Ja go woziłem w skrzynce closed ok. 35l netto, rypało równo, dostawał raptem 800 W RMS z Rockforda, a spokojnie więcej by przyjął, na magnesie który zresztą ma chyba z 10" średnicy :przestraszony: jest zalecana moc przez producenta 1kW.

Sub jest szybki i bardzo twardy, w BR nie traci swych "wartości", a nabiera takiego zejścia i robi taki burdel w aucie, że ja Cież nie pier***** :padam:

Bardzo dobry głośnik za dobrą kasę, myślę że warto się Nim pobawić, a nie od razu sprzedawać, a nóż widelec Ci podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...