Skocz do zawartości

Telewizor 37" 3D, LED do 2 500 PLN


bartekmaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakas miłą exxxpedientka coś fachowo doradzi..

doradzi może z czymś innym :) ale nie ze sprzętem bo w auchan to pojęcia nie mają co sprzedają. Ja tam trzymam się swojego i nie kupuje w marketach dobrze poszukać i nawet taniej można wyrwać w sklepach tylko z elektroniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sobie z tego zdaje sprawe ze nic nie wiedza...Ide po upatrzony produkt po prostu ale ładne panie czesto silnie działaja ...na wyobraznie :D

 

 

Kiedys w MM poszedlem po małpe lumixa a wyszedlem z olympusem... Ocknalem sie w samochodzie i poszedlem wymienic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używam 42pfl4307 w komplecie 2 pary oku pasywnych, na pokładzie 3 usb, 3 hdmi, również Full HD mam go od pół roku i jak do tej pory sprawuje się świetnie. Ogólnie to miałem przesiadkę z 21 kineskop na 42 LCD więc różnica zacna. Nie wiem czy ta sytuacja występuje tylko w moim tv czy wszystkie tak maja ale potrafi się nieraz zwiesić (powiedzmy tak raz na miesiąc) po prostu wyłączy się przy oglądaniu i żadnej reakcji na pilota czy przyciski, ale po ok 1-2 min wszystko wraca do normy. Były podejmowane próby aktualizacji oprogramowania ze strony producenta i żadnej poprawy nie ma. Jeśli ta sytuacja będzie się powtarzać będzie się trzeba zgłosić to serwisu w ramach gwarancji.

Nie wiem jak jest z serią 3000, ale w mojej wersji jest możliwość podpięcia neta kablem lub wi-fi (trochę droga karta sieciowa do tv, taniej mnie wyniosło kupić AP i podłączyć neta kablem), jest również opcja podłączenia klawiatury i, lub myszy do obsługi SMART TV.

W smart TV jest obsługa Facebooka, Ipla Film (o dziwo się nie zacina), Youtube.

Co do obrazu i dźwięku nie mam za bardzo do czego porównywać. Obraz jest czysty i wyraźny, dość duża mnogość ustawień pozwoli na precyzyjne ustawienie tego obrazu. Dźwięk również daje rade jak na dwa 6 cm i 10W głośniki.

Dość fajną i ciekawą opcja w tym tv jest możliwość oglądania filmów 3D z usb odpala takie formaty jak mkv, również bezpośrednie kopie z DVD i Blu-Ray, ale najważniejsze że dźwięk 5.1 (DD i DTS) przekazywany jest na wyjście optyczne. Więc odtwarzając takie filmy z USB na TV z kinem domowym możemy cieszyć się dźwiękiem przestrzennym.

To chyba było by na tyle jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz, jak będę w stanie udzielić informacji to odpowiem.

Aha i jeszcze jedna ciekawostka, w kartonie brak jest instrukcji obsługi, mamy ją cały czas pod ręka gdyż zawarta jest ona w TV i dostępna po naciśnięciu 1 przycisku.

a co do ceny to dałem za niego 2499 w promocji MediaExpert, więc cena chyba nie za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...