Skocz do zawartości

Telewizor 37" 3D, LED do 2 500 PLN


bartekmaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy stoję przed wyborem telewizowa jak w opisie.

 

MAX 37"

3D

LED

HD oczywiście

wejście USB

dobrze jak będą okulaty już w komplecie

Cena MAX 2500 PLN

 

Na obecną chwilę moim faworytem jest :

LG 37LM620s

 

 

Poproszę o Wasze opinie o podpowiedzi. Najlepiej z linkami do konkretnych propozycji - jeśli będzie to możliwe.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. 42" cale będzie na przyszłość. Czasem dobrze też dołożyć kilka złotych. Nie patrz na firmę. Zwróć uwagę na jasność, kontrast, podświetlanie... Na oko można ocenić nasycenie barw czy szybkość matrycy. To też się przydaje. Widziałem ostatnio tv w którym obraz wygląda jak kręcony vhs`em. Taki zamysł producentów. I żadnymi ustawieniami nie dało się tego odwrócić. Co ważne - przejrzyj dokładnie przed zakupem specyfikacje producenta w zakresie dead/bad pikseli. Niektóre firmy dopuszczają od 1 do nawet 5 bad pikseli już w etapie fabrycznym. Przeważnie jest to granica około 3 - jeżeli pojawiają się do pierwszego roku - dla producenta jest git i gwarancja tego nie obejmuje. Może tego nie widać z odległości +/- 3m ale dla mnie świadomość że tam są byłaby denerwująca. Jeżeli chodzi o LG to dobra firma. Ale jako pracodawcę nie polecam:-D

 

ps.

Bardzo ważna informacja - szczególnie odradzam topowe modele większości producentów sprzedawane w Polsce. Dla takich firm jesteśmy zadupiem i nie produkują drogiego sprzętu na nasz rynek. Jeżeli już są to trafiają do nas końcówki serii i odrzuty z innych krajów, często, z naprawianymi defektami. Takie tv zawsze są po ingerencji w soft a to się różnie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 3D to LG lub Sharp, ale najwięcej par okularów w komplecie ma LG, obraz również ok, wiadomo że ktoś napisze, w rankingach najlepsze Sony i Samsung, każdy ma inny gust oraz inną grubość portfela.

Sam niedawno kupiłem 32" LG w 3D 7 par okularów w komplecie, obraz, menu a także sam odbiór 3D na dobrym poziome.

Tak szczerze, jakbym miał trochę kasy to chyba połasiłbym się na Sony Bravia 42" LED 3D, ale to już w sferze marzeń.

LG jest ok, jak chcesz mieć więcej bajerów bierz Samsunga Smart TV, a jak chcesz patrzeć na rankingi to bierz Sony.

A co do Panasonica, to tylko Plazma i tylko od 42" w górę, reszta TV od tego producenta jest bardzo cienka.

A tak BTW, kineskopy i Panasonica i Samsunga pochodzą od LG, także odpowiedzcie sobie sami na pytanie co i jak, a i oczywiście LG z tyłu ma napisane że został złożony w Polsce, no ale na chińskich komponentach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, kineskopy i Panasonica i Samsunga pochodzą od LG, także odpowiedzcie sobie sami na pytanie co i jak, a i oczywiście LG z tyłu ma napisane że został złożony w Polsce, no ale na chińskich komponentach :rotfl:

Elektronika też jest ważna i może więcej wyciągnąć z danego panela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj stary Philips plazma 42cale zostal zbudowany na komponentach samsunga made in japan, wiem bo byl rozbierany bo cos padlo, ale dziala juz 6 lat.

Mam takze plazme Panasonica 50cali dziala ze 2 lata narazie.

 

Co do 3D to okulaty z LG sa mega tandetne no ale za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do 3D to okulaty z LG sa mega tandetne no ale za free.

 

To fakt. Niewiele odbiegają jakością od papierowych okularów dodawanych do gazet:-) Nie tylko matryca się liczy. Bardzo ważny jest jeszcze backlight. To on decyduje o jasności i nasyceniu barw, jak również głębi czerni. Jeżeli 37"cali Ci pasuje to ok. Myślałem że chodzi o aspekty finansowe, dlatego zaproponowałem większy tv. Co do samych firm - trzymaj się z daleka od Acer. Pracowałem z większością producentów tv. Acer pomimo rozmachu i ambicji niewiele odbiega od mediona, clatronika czy daewoo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podpinam sie...

 

 

W Auchan jest dobra cena na Filipa:

 

http://www.philips.pl/c/telewizory/3000-series-107-cm-42-cale-full-hd-1080p-dvb-t-c-42pfl3007h_12/prd/

 

1600 plus talon na balon za "czysta", akurat na dvbt dla dzieciakow do pokoju i wieszax na scianke...

 

Mieliscie styczność z Philipsem?

 

Nie porownuje tv w sklepie bo sa poustawiane jak popadnie, badz jak ktoś zechce, ale pobawie sie tym przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie...

 

 

W Auchan jest dobra cena na Filipa:

 

Philips - 3000 series Telewizor LCD 107 cm (42") Full HD 1080p DVB-T/C - 42PFL3007H/12 - Seria 3000 - Dźwięk i obraz

 

1600 plus talon na balon za "czysta", akurat na dvbt dla dzieciakow do pokoju i wieszax na scianke...

 

Mieliscie styczność z Philipsem?

 

Nie porownuje tv w sklepie bo sa poustawiane jak popadnie, badz jak ktoś zechce, ale pobawie sie tym przed zakupem.

 

panowie nie grzeszcie nigdy nie kupujcie takich rzeczy w marketach na które idzie najgorsze gówno które nie sprzedało się w sklepach RTV/AGD (miałem ziomka który pracował i wiedział skąd idą sprzety) poszukajcie można często dostać w dobrych cenach w sklepach internetowych. Ja mam 2 tv jeden LG a drugi TOSHIBA Regza (full HD pod PS3) i jestem mega zadowolony ale kupowane byly w sklepach które specjalizują się w takim sprzęcie. LG śmiga 5 lat bez najmniejszego problemu TOSHIBA 2 lata i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raciborz... Auchan ul.Rybnicka... Stoi 6 szt...

 

Mam na tel zony fote cenki i bonu... Ale uwierz mi dzis na słowo....

 

Dojdzie 290dokladnie Daniel...ale tak myśle sobie, mimo wszystko cena jak cena za 42' nie wygórowana, za 5 lat to bedzie padaka i czas wymusi zmiane... Nie wiem czy łazic i szukac jak zwykle bo czesto mam tak ze w koncu kupuje i tak nie to co wczesniej zaplanowalem...

 

A tu sie jakas hostessa nawinie z promo a tu jakas miłą exxxpedientka coś fachowo doradzi... i pozniej lipa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...