Skocz do zawartości

Moja instalacja CA Peugeot 206


Sno_ul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na początku chciałbym podziękować naszemu koledze "Karolo", który odwalił kawał dobrej ROBOTY!!! Mianowicie skrzynia, którą zrobił dla mnie jest REWELACYJNA. ! Nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu, wystarczy spojrzeć :hyhy: Ludzie! Płacisz=wymagasz=masz o czym marzyłeś! Chętnie odpowiem na pytania typu "czemu drogo" etc...Bo nie drogo! xD Czemu? a proszę pytać bartek-snos@wp.pl Oczywiście skrzynka to jego robota Niestety nie posiadam kondensatora ale jak na razie jest mi nie potrzebny.

 

CD.

 

Moi drodzy koledzy pragnący wiedzieć więcej ...otóż uzupełniam już brak mego wpisu spowodowany brakiem czasu. Szczerze powiedziawszy oprócz sprzętu podanego wyżej nie mam nic nadzwyczajnego. A mianowicie w przednich drzwiach zestaw odseparowany Helix Dark Blue 62.1( w planach herzt któryś z modelów dsk), który niestety nie jest wygłuszony ;( 25^2 kable zasilające ( w planach grubsze) na bezpieczniku 60A.

Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z mojej instalacji. W większym samochodzie grało by to lepiej a nie w takim jaki posiadam czyli PEUGEOT 206.

 

Pozdrawiam.

post-1-1227127923.jpg

post-1-1227127924.jpg

post-1-1227127925.jpg

post-1-1227127926.jpg

post-1-1227127927.jpg

post-1-1227127928.jpg

post-1-1227127929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma co oceniać :D

Ten dział się nazywa WASZE INSTALACJE a nie co wrzuciłem do bagażnika. Subwoofer wykonany przez kogoś innego brak zdjęć całej instalacji, równie dobrze mogłeś tylko wypisać co masz w bagażniku, przyłączam się do pytania kris-a, i czekam na resztę zdjęć. Tyle ode mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym rozebrać plastiki itp...Jak będę kiedyś oklejał drzwi to cyknę parę fotek. Słownie mogę napisać parę rzeczy dotyczących instalacji np. kable puściłem oddzielnie, czyli zasilające innym progiem zaś drugim dźwiękowe. Masa (-) jak na razie do karoserii. Jeśli chodzi o Helixy, musiałem wyłamać kawał plastiku po obu stronach drzwi w moim Peugeocie 206 bo nie wszedł by magnes. Zwrotnice przykręcone są do blachy pod kokpitem.

To na razie tyle na ten temat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...