Skocz do zawartości

Jakieś "chody" w serwisie Audi/VW? :(


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki kto mnie poratuje?

Potrzebuję parę uszczelek do babciowej (lata robią swoje i już świzgało) oraz zawiasy do drzwi kierowcy(opadły z 2-3 cm :zalamany: )

Byłem dziś w salonie Audi w DE, bo to niestety chyba tylko ori idzie dostać i.... Wywaliło mnie z kapci.

Za gumkę z meszkiem( uszczelka grubości 7 mm do szybedachu) 450 zł w przeliczeniu.

Za zwiasy na jedną parę drzwi także chyba 600 zł.

Może ktoś ma jakiegoś kumpla w serwisie aby kupić te pierdy z jakimś rabatem, bo mi dziś tam wyszedł rachunek w okolicach 1,5 tys a to lekki hardcore dla portfela i na razie dałem na luz...

Ale co gorsza zdemontowałem szyber i mam teraz płytę plexi na taśmę patex... Więc raczej pilna sprawa.

 

ps. Mam rozpiskę z salonu z numerami częsci mi potrzebnych więc nie potrzeba szukać już w Etce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki.Dzięki za odzew.Jutro rano podeślę numery tych części na PW.to sie przekonamy gdzie wyjdzie najtaniej na przyszłość

P.s.nie potrzebuje paru kawałków gumy w ori tylko myślałem,ze nie ma zamienników .Szukałem na allegro nie ma ani takich ani takich tylko używka a to przeciez z aut po kilkanaście lat jak babciowa więc zamieniłby stryjek siekierkę na kijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck - trochę za długą miałem przerwę w CA i przestałem się orientować kto, czym i z czym jeździ. Napisz proszę czym jest babcia a może będę mógł pomóc. Kolegi ojciec przed śmiercią miał sklep z częściami właśnie do vw/audi i innych niemców. Teraz kumplowi po ojcu zostało części na tony z którymi nie za bardzo wie co zrobić.... Może znajdzie to co Cię interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy jak nie nowe to ewentualnie popytaj tych co mają na placu "angole", tam lewe mniej wymłucone :P

 

No u mnie prawe idealnie się zamykają.

Tylko lewe to już zwłoki jeśli chodzi o zawiasy, nawet nie ma sensu próbować wymiany bolca itd.

Zaraz wrzucę numery części.

Niestety w promieniu 100 km nie ma u mnie typowych "anglikowców" aby podjechać i wykręcić. Dopiero okolice Poznania (160 km w jedna stronę)

 

Napisz proszę czym jest babcia a może będę mógł pomóc.

 

Audi A6 C4 Avant. Rocznik 1997.

 

Ok mam tą rozpiskę z serwisu:

 

Uszczelka szyberdachu szklanego : 4A0 877 297 C

Klipsy do mocowania tapicerki w kompletach po 14 szt potrzebuję 2 komplety: 823 867 299

Uszczelka główna ta zakładana na karoserię drzwi lewych i prawych : 4A0 831 721 J 8ZU, 4A0 831 722 J 8ZU

Zawias drzwi lewych kierowcy górny : 4A0 831 401 A

i dolny : 4A0 831 411 D

 

Mi za te 6 przedmiotów wyszło 1560 w przeliczeniu z 10% rabatem, który ma mój znajomy. Wyjściowo zaś było 1700 zł.

 

Jeśli ktoś ma możliwość sprawdzić u swoich źródeł to będę naprawdę zobowiązany i odwdzięczę w swoim czasie przysługą.

 

sprawdź u gajosa, może w PL taniej

 

Sprawdziłem. Bez rabatu wychodzi 1870 zł za te uszczelki i zawiasy :mur1: Jeszcze drożej niż we Frankfurcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kupić fiata to byś u Pana Mietka w sklepie wszystko kupił za stuffkę :wink:

Zachciało się luksusu to teraz gnaj myć szyby na światła :P

 

 

Tak rzeczywiście luksus... 15 letni samochód. :D Burżujstwo pełną gębą. :cwaniak:

A tak na serio, to mam takie podejście ,mimo , że staruszka już, to nie znaczy ,że ma być na druty już wyłącznie robiona. Wolę babci zaaplikować etopirynę od Gożdzikowej jak ją boli. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pon dowiem się coś w sprawie zawiasów z angoli, gadałem z kumplem i ma ziomków co mają na placu różne angielki :)

 

Tak rzeczywiście luksus... 15 letni samochód. :D Burżujstwo pełną gębą. :cwaniak:

Ale jak się wygodnie siedzi! prawie jak na kanapie w domu :D sprawdzane na własnej 4-literówce :) zice masz jeszcze bardzo OK :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem dolny zawias od kierowcy na używkę (z angola).

 

Także bym wziął z miłą chęcią. Tylko nie mam w okolicy speców od anglików, a w ciemno z alledrogo mogą przysłać jakiś szajs.

 

coś w sprawie zawiasów z angoli

 

Zachciało się CA... To i drzwi się zwisły... :wink: Trzeba było zrobić kick panele z tektury! :kijemgo::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jeżeli się da to weź oczywiście od polifta, świeższy będzie nie czerstwy :wink:

 

Jestem na forum audi, ale nie zaglądałem od dłuższego czasu.

Zresztą to już stara audianka i chłopaki z forum widziałem traktują po macoszemu takie tematy. Wolą działać w tematyce C5 albo C6.

Ja mam ostatni wypust jeszcze w tej starej budzie A6. A pisząc o polifcie pewnie masz na myśli C5kę po 2001. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...