Skocz do zawartości

Pomocy voice kraft 10A76 active


leigimas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko to samo się powtarza... na Forum Nissana też wszyscy odradzają, podłączenie co, do czego również opisane... Przepraszam, ale sierotka ze mnie i nic nie wiem, nic nie mogę znaleźć, bo zielony jestem, ale i tak rady wasze ma głęboko w poważaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

poczekajcie , niech powie ile jego CA( jesli mozna to tak nazwac) , kosztowalo

 

Chyba masz problemy z interpretacja tekstu kolego... Co tu ma kasa do tematu? Wiedz, ze w kasie za tego typu podobne vojskrafty mozna kupic calkiem ciekawe uzywane klocki! Tylko trzeba popatrzec, poczytac... Poczytac i jeszcze raz poczytac... Dalej Ci nie bede tlumaczyl bo widze kozaka "bez obcasow":)

 

co do podlaczenia tej skrzyni basowej

to dobrze mysle? przepraszam ale jestem zielony w te klocki.

 

 

GDN - podlanczam gdzies w bagazniku do budy auta

BAT+ ciagne kabel + do acu

REM - a to ciagne - to acu

 

FAQ:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak to tandeta.

X2... Paweł.. nie wierze,że doszukałeś sie czegokolwiek w tym cudzie co moglo by nie wystepaowac w uzywanym, starym , dobrym radiu CD za 100zł ...

 

STX'a przetrawie ale VK juz nie zdzierżę, wez sie chłopie opanuj

 

zamiast pisac takie glupoty to proponuje sie zapoznac blizej z tym wzmacniaczem. to normalny wzmacniacz, taki jak blaupunkty czy magnaty!

gdyby nie ta wada (stuk przy wylaczaniu) to bym go czesciej polecal

 

mialem go, rozebralem i wiem co jest w srodku. wiec nie pisz mi glupot ze siedzi tam scalak z radia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem FAQ i mam takie pytanie, przepraszam ale jestem naprawde zielony w tych sprawach ale raz wyczytałem ze poprawne podłączenie to takie

GDN - podlanczam gdzies w bagazniku do budy auta

BAT+ ciagne kabel + do acu

REM - a to ciagne - to acu

 

a gdzies indziej wyczytałem

 

 

GDN - - od acu

BAT+ od acu

REM +od acu

 

a jeszcze gdzieś indziej zeby + pociagnac od acu minus od radia od anteny a mase ndac na bude

 

ktora kofiguracja jest prawidłowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że temat na co najmniej 3 Forach jest :) Napisałem Ci że REM podłączasz do niebieskiego kabelka z tyłu radia w kostce, gdzie pojawia się + 12 V po włączeniu radia. Rozumiesz co to jest + ? + to nie -, czy to aż takie skomplikowane ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...