Skocz do zawartości

Pomocy voice kraft 10A76 active


leigimas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kolega w roliczeniu chce dac mi skrzynie basowa voice kraft 10A76 active, powie mi ktoś czy warte jest to wgl jakies pieniadze i czy wydobywa sie wgl z tego jakis bass? Mam w swoim samochodzie tube reveland 33cm pod samo radio podłączone i daje rade fajnie gra, bede mógl dolozyc ta skrzynie normalnie, bez żadnego problemu, tamta tube co mam pod radio i ta skrzynie z wzmacniaczem? miał może kiedyś dotyczenie z takim czyms jaki bedzie efekt? A imógł by mi ktoś powiedzieć jak podlaczyc to cudo do acu i radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma tube revelanda pod samo radio od 2 dobrych lat, radio sie nie grzejej bas jest waidomo ze szalu nie robi ale nogawka w samochodzie sie trzesie ;D nie znam sie na sprzecie w google nowa taka skrzynia basowa kosztuje powyzje 270zł dlatego pytam Was o zdanie gdyż jestem zielony a jestem ciakw czy dalo by rade ta moja tube z ta skrzynia basowa polaczyc.

 

nie rozumiem waszego podejscia, nie kazdy potzrebuje audio takie zeby mu sie srobki w samochodzie odkrecaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak slysze samo "voicekraft" to mnie drgawki przechodza

jeden wzmacniacz jest nawet ciekawy. tylko nie wiem dlaczego jak sie o tym dowiedzialem to ceny skoczyly w gore :/

 

no i sub aktywny do domu jest OK

 

ale glosnika niskotonowego sie nie podlacza pod koncowke mocy radia

sa wyjatki :wink:

 

 

kolega wisi ci kase. wiec chce sie pozbyc problemu jakim jest ten VK a ty jeszcze chcesz sie z tego cieszyc?

szczerze mowiac to wez go scigaj o kase i zapomnij o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden wzmacniacz jest nawet ciekawy. tylko nie wiem dlaczego jak sie o tym dowiedzialem to ceny skoczyly w gore :/

 

no i sub aktywny do domu jest OK

 

 

mialem doswiadczenie tylko z jednym wzmakiem vk , za 50 zl z alle , koles sie cieszyl , ja mialem mieszane uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel S. zdradź który wzmacniacz i który sub jeśli to nie tajemnica, niech chociaż zobaczę

V18 http://www.moto-market.pl/slawex/wzmacniacze-samochodowe.htm

kiedys na allegro byl po 199zl

 

normalny wzmacniacz z jedna wielka zaleta i jedna spora wada

wada - stuk w glosnikach przy wylaczaniu wzmacniacza

zaleta - jedyny tani wzmacniacz jaki znam w ktorym podbicie basu nie znieksztalca brzmienia (az tak bardzo ;) )

 

 

co do suba to nie jestem juz tego pewien - ale chyba ten

http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-rtvforum/vk7830_sub4_1727.jpg

VK7830

 

pamieta ze 10" aktywne

 

glosnik przecietny, ale elektronika bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...