Skocz do zawartości

Jak to jest z waszą wiarą?


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się czy założyć ten temat, ale wydaje mi się że można troszkę po dyskutować :)

Jak to z wami jest, jesteście katolikami, ateistami, buddystami, a może jak dużo ludzi mówi wierzący nie praktykujący?

Co sądzicie np. o opodatkowaniu kościoła?

 

Jak myślicie, jest Bóg czy Go nie ma?

Generalnie chciałbym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat poglądów religijnych :)

 

Mam nadzieję że nie będzie tutaj kłótni czy obrażania kogoś lub czyiś poglądów, wypowiadajmy się w spokoju i uszanowaniu dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dawno nikt sie nie żarł na forum o bzdurę. Temat nie tyle co delikatny, a kontrowersyjny. Rownie dobrze mozna by zapytac, co sądzimy o pedalach... Czy murzyni powinni zyc w Polsce, czemu Rydzyk dla wielu jest taki kochany i w koncu czy żydzi są fajni czy też nie... Osobisćie uwazam, ze nie ma co tykac gowna bo bedzie smierdziec, a tak bedzie w przypadku kazdego z w/w tematow. Zamknac, wywalic, skasowac, koniec kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego założyłeś ten temat?

Hmm sam nie wiem. Na pewno nie założyłem po to aby się kłócić czy coś w tym stylu.

Ciekawi mnie co inni użytkownicy mają do powiedzenia na tematy wyżej wymienione, jak to jest na prawdę. Dużo ludzi uważa się za wierzących, a pewnie nimi nie są.

 

COBER ja też nie daję na tacę, za to daję na jakieś cele dobroczynne. Od tacy są starsze panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dawno nikt sie nie żarł na forum o bzdurę. Temat nie tyle co delikatny, a kontrowersyjny. Rownie dobrze mozna by zapytac, co sądzimy o pedalach... Czy murzyni powinni zyc w Polsce, czemu Rydzyk dla wielu jest taki kochany i w koncu czy żydzi są fajni czy też nie... Osobisćie uwazam, ze nie ma co tykac gowna bo bedzie smierdziec, a tak bedzie w przypadku kazdego z w/w tematow. Zamknac, wywalic, skasowac, koniec kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dawno nikt sie nie żarł na forum o bzdurę. Temat nie tyle co delikatny, a kontrowersyjny. Rownie dobrze mozna by zapytac, co sądzimy o pedalach... Czy murzyni powinni zyc w Polsce, czemu Rydzyk dla wielu jest taki kochany i w koncu czy żydzi są fajni czy też nie... Osobisćie uwazam, ze nie ma co tykac gowna bo bedzie smierdziec, a tak bedzie w przypadku kazdego z w/w tematow. Zamknac, wywalic, skasowac, koniec kropka.

Mi się wydaje że właśnie trzeba rozmawiać, zmieniać w jakiś sposób stereotypy które nie mają sensu. Chyba że ktoś woli to co jest teraz i nie chce nic zmieniać to ok. Każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest na prawdę.

 

Jeśli ktoś Ci odpowie na to pytanie tzn. że jest głupi :)

 

Myślę, że jak już chcesz wiedzieć coś w tej materii to zadaj konkretne pytanie. Na razie zrobiłeś to tak, że ile ludzi tyle filozofii może być i nie wyniknie z tego nic innego jak kłótnia niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy stereotypami, ale mi sie nie widzi rozmawianie np (troche ot, nie na temat wiary, ale rownie kontrowersyjnie) o tym czy chce siedzac w macu z synem ogladac dwoch liżących sie pedalow... Co odpoweisz jak synek zapyta o to czemu Ci Panowie sie caluja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...