Skocz do zawartości

jaki wzmak pod 4x re audio SE 12"


michal90000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u-Dimension u-DB 5000.1D używki szukaj, chodzą bez problemu nawet w 0,5 ohma. Że tak zapytam - na zawody to szykujesz? Jak z prądem?

 

nie na zawody a moze i

mam 2 re a drugie 2 moge kupic za 1300zl to czemu nie skorzystac a miejsce w bagazniku jest

kabelki spawara 70mm

aku VARTA ULTRA dynamic 70Ah/760A

altek 140A zmiana na cos wiekszego nieiwme zobaczy sie

i 2 aku w bagazniku 85ah no name

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kwasiaki w nieznanym stanie na pewno nie wystarczą, zajedziesz je moment, nie wspominając o spadkach które mogą załatwić piec. Minimum 2 AGMy po 100 Ah i Altek (lub 2) około 200-250 A (mowa o długim słuchaniu muzy na maxa, na pokazówkę altki o takim wysokim amperażu nie są konieczne, ale jak chcesz robić instalkę porządnie to trzeba zainwestować). Kable przynajmniej 2x50mm2 na plus i tak samo na masę.

 

PS. Popraw pisownię bo będzie kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam tych aku wystarczy pewnie ma sie dach wygiac w harmonijke to i sie wygnie... Martwil bym sie jedynie o ten 70mm2, ale na sam poczatek jakie to auto i ile tego miejsca w bagazniku jest? No i co teraz pedzie 2x se oraz w jakich siedza skrzyniach...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam tych aku wystarczy pewnie ma sie dach wygiac w harmonijke to i sie wygnie... Martwil bym sie jedynie o ten 70mm2, ale na sam poczatek jakie to auto i ile tego miejsca w bagazniku jest? No i co teraz pedzie 2x se oraz w jakich siedza skrzyniach...?

 

auto pasek b5 combi

caly bagaznik

teraz leca pod brutusem 4000d spieter w 1 ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dorzuc drugiego Hifona a bedziesz miał z głowy poszukiwania. Moje 2 szt karmił rf t3001bd ale musiałem je sprzedac bo by nie przezyły długo... Miałem BXI2006d i całkiem wydajny jest dla dwóch re wystarczajacy. Pociagniesz sobie druga pare drucikow 70mm2 i tyle.

 

Nie odpiwałes w jakich teraz siedza skrzyniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, realne nie sa ale u mnie z helonem 12 sobie radził w miare rozsadnie, pozniej z 2se 12 tez w miare. Sam dobrze wiesz jak łątwo jest trzasnac cewka o nabiegunnik w SE wiecej mocy nie potrzebuja :)

 

Chociaz... Bzdury pisze... Sam juz nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...