Skocz do zawartości

Co to za złącze?


MiQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam w domu wzmacniacz Alpine MRV-T503 i tak się zastanawiam co to za kostka przyłączeniowa(biała)? Mam w aucie oryginalne nagłośnienie i tak się zastanawiam, czy to, aby nie jest to złącze, które pozwala się pod taką instalacje podłączyć bez udziału RCA? Proszę o odpowiedź i ewentualne wskazówki, skąd można wziąć taką kostkę oraz jak to połączyć, z góry dziękuję.

 

Link do zdjęcia:

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wiem, która to wtyczka, może nawet z jakiegoś starego zasilacza uda mi się ją dorwać, dzięki, tyle chciałem wiedzieć :).

 

EDIT: A chciałbym jeszcze się od Was dowiedzieć. W aucie posiadam fabryczny Harmann/Kardon, ale suby są kiepskie i chciałbym je wyłączyć, a podpiąć swój duet, czy wystarczy że wezmę sygnał z tych dwóch subów, czy to koniecznie muszą być frontowe głośniki? Posiadam E46 03r Touring, w bagażniku mam dwa małe suby fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wiem, która to wtyczka, może nawet z jakiegoś starego zasilacza uda mi się ją dorwać, dzięki, tyle chciałem wiedzieć :).

 

EDIT: A chciałbym jeszcze się od Was dowiedzieć. W aucie posiadam fabryczny Harmann/Kardon, ale suby są kiepskie i chciałbym je wyłączyć, a podpiąć swój duet, czy wystarczy że wezmę sygnał z tych dwóch subów, czy to koniecznie muszą być frontowe głośniki? Posiadam E46 03r Touring, w bagażniku mam dwa małe suby fabryczne.

a to napewno są suby ? czy dwa głosniki 16,5 cm w boczkach w bagażniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, teoretycznie mówi się że to są dwa suby, bo po co montować głośniki skierowane w stronę klapy w samym bagażniku, ale prawda jest taka, że nie brzmi to jak sub (może jakość głośników, jakieś 2x eliptyczne wynalazki Harmana), a z tego co słyszałem do tej pory suby na filtrze LPF całkiem inaczej brzmiały. Na radiu jak reguluje bas to słychać, że bardziej lub mniej dają o sobie znać głośniki z bagażnika, a radyjko musi zostać org bo mam sterowanie z kierownicy i ogólnie każde inne radio w E46 kiepsko pasuje do dechy.

 

Kolego mastah22 jakbyś trochę jaśniej się wyraził, jakie sterowanie? W sensie kontrola samego suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...