Skocz do zawartości

Zabudowa BMW e36


wegrzol22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wegrzol22, dokładnie.Sprzęt szczególnie z tyłu zajefajny.Efekt jak się zasiądzie jest "odczuwalny" :rotfl: .Wykonanie też bardzo fajne najbardziej obicie drzwi.Jeszcze takie pytanko właśnie w tej sprawie,obijałeś je cze kleiłeś tą skórkę na jakiś klej??Ja na dniach będę bagaj tym robił i bym był wdzięczny za jakieś porady :) bo coś czuje że ciężka przeprawa będzie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te r6a i tak je orion zmiecie i zagłuszy, po co zeby lepiej wygladały i inaczej bardziej markowo sie nazywały? To auto pod DRAG a nie pod uzupelnianie drzwi
a czy lepszy tam sprzęcik wsadziłbym to i tak Orion to zagłuszy to sprzed pod Db draga:)

no ..... u mnie po wsadzeniu PB na przód wogóle nie było słychac przodu 1k zł wyjeb..e w błoto.........

Panowie piszecie o sprzęcie do dragu strojonym na 30Hz................a co to ma wspólnego z dragiem?

druga sprawa to przód

dt16 to tragedia i nie tylko ja tak uważam

dokładnie - to sa "PISZCZKI" i nic wiecej.... zero wysokiego tonu i jakiejkolwiek najmniejszej muzykalnosci, wydałem kapke wiecej na L-6C i przód zapierniczał jak wściekły od razu muzyka stała sie słyszalna :) i to pod 18" i 2,5 kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
ja mam coupe e36 i tez sie bawie ale jak zobaczylem te tweetki w tylnej polce to opadla mi kopara moze sie sie znam bo amatorem jestem ale to jest karygodne mogles to zaslepic albo tego nie ruszac ale tweetery na tylna polke wstawic napraw to ..........co ci z tych twitkow ja je basem z bagaja zamordujesz ,,,,,,ale to tylko moje zdanie dzialaj ,,,,,,,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...