Skocz do zawartości

Basowy + wzmacniacz do 500zł, samochód kombi BMW E46


blady80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję wzmacniacza + głośnik basowy, najlepiej skrzynie basową, jednak jeśli ktoś poleci mi tubę rozważę te propozycję.

Myślę również o kompleksowym urządzeniu aktywnym.

 

Samochód w którym będzie to grało to BMW E46 Touring (kombi), czyli sprawa trochę ułatwiona bo głośnik będzie dzielić tylko mata zasłaniająca bagażnik.

 

Cena do 500 zł - jak będzie 530 to się nie powieszę. Jednak cena chciałbym aby obejmowała również zestawy montażowe.

 

Oto co ja znalazłem:

 

http://allegro.pl/zestaw-subwoofer-box-wzmacniacz-kable-5339-i2621699328.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł orientacyjnie będą cie kosztowały jako takie kable, do suba kup głośnik STX 10' koszt około 120zł, wysil się i zrób sobie sam skrzynkę liczoną pod ten właśnie głośnik, myślę że kosztować cię będzie nie więcej jak 70-80zł, no i wzmacniacz musisz kupić używany, na znanym portalu aukcyjnym za 200zł jest wystawiona Alpina V12 T500, osobiście uważam że to świetny piecyk w tej kasie, za tą kwotę lepiej się chyba nie da, pytanie tylko czy zaakceptujesz to że piecyk będzie używany i czy wysilisz się i zrobisz sam skrzynkę czy wolisz dołożyć i kupić gotowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do suba kup głośnik STX 10' [...] Alpina V12 T500

czlowieku, z czym do ludzi? :/

przeciez dla tego glosnika 200w to kompletne minimum :/

 

a dacie mi link do tego jak obliczyć i zrobić taką skrzynię ?

nie jest proste, ale sprawdzone

http://pawel.lutuje.se/sub%2030%20litrow%20b-r.PDF

tylko tunel 35cm

 

Sorry, że wam takie gówna wysyłam a co powiecie o tym ?

 

http://allegro.pl/jb...2671502029.html

cisnienie zrobi, nic wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, z czym do ludzi? :/

przeciez dla tego glosnika 200w to kompletne minimum :/

 

 

mam świadomość że 200W dla STX-a to naprawdę nie dużo, ale skoro masz lepszy pomysł niż 250W z tej apliny to może go nam tu napiszesz ?

Ja dalej jestem zdania że STX z tą alpiną to dobry duet w tym budżecie, nie wykorzystamy oczywiście całego potencjału STX-a ale zagra to już w miarę ciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w takim budzecie nie mamy co wybrzydzac

nawet na 150w zagra lepiej niz w/w buczydla :P

 

Hehe, no widzę że już się rozumiemy :P ewentualnie jak autor ma dodatkowe 50zł to na alle jest jeszcze Axton C402, Niemcy w tym axtonku zmierzyli moc i wypluł 360 Watów RMS w mostku tak więc też bardzo ciekawa propozycja w tej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł może źle zrozumiałem, ale uważasz że 10" Stx nie zagra pod Alpiną T500 ??

spojzalem tylko na opis z aukcji - 2x50W

myslalem ze bedzie 150w w mostku

 

grac bedzie, ale temu glosnikowi wiecej potrzeba. te 250w powinno byc juz OK. o ile ktos go nie przesteruje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...