Skocz do zawartości

Szukam dosyć mocnego wzmacniacza 4 kanałowego..


duszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

 

Na pewno jesteście bardziej doświadczeni ode mnie, skompletowałem sobie takie graty:

-Radio Clarion CZ202ER

-Przód Diora GDS1607 ( oczywiście z wyciszonymi drzwiami )

-Sub SW.STX.10.2.400.2X2.F.S.PP w skrzyni 35L 30Hz

 

Szukam do tego zestawu jakiegoś wzmacniacza, z tego co wiem musi być dosyć mocny, bo STX jest prądożerny :)

Z budżetem jest już troche gorzej, nie chce wydać więcej niż 300zł. Oczywiście w gre wchodzą używki. Początkowo patrzyłem na nowego Crunch'a GPX1000.4, ale pewnie go nie polecicie. Jedyny plus jest taki, że jest nowy i ma gwar..

 

Da się w tej cenie kupić coś "dobrego" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazasz instalacje 2 wzmakow?? Myślę ze było by to lepsze rozwiązanie...Szczegolnie ze chłopaki mowia ze tweeter drze jape...Kenio na dół i mały Soniak na górę np2020,2025.Oczywiscie po uprzednim rozdzieleniu zwrotki na bi-amp.I w budrzecie się zmieścić powinieneś...Jak coś robić to raz i dobrze, chociaż te powiedzenie nie pasuje do CA:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale szału nie będzie, zwłaszcza na suba... miałem go, więc wiem co potrzebuje, a potrzebuje sporo. Przy tych klockach po raz kolejny powtórzę - Magnat będzie OK, podejrzewam, że będziesz zadowolony, później łatwo go sprzedać. Za 300 2 x 2 kanały i tak będzie słabo, za to dalej pytać, czy znajdę może coś lepszego za 300 - możliwe, tylko trzeba polować i wiedzieć czego się szuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało prądu w tym przypadku :) Trochę ciężko ruszyć ten głośnik, żeby fajnie pobałaganił :) Po prawdzie, to 400 - 500 dobrze na niego działało, a dawałem i 600 i szalał jak trzeba. Ten RF na przód był by dobry, np aktywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wyrwać ps500 za 190 zł także cena bardzo zadowalająca tym bardziej, że to z przesyłką. A jeśli chodzi o dźwięk to w porównaniu z CARPOWER PHB 1502 oraz Magnat RAPBULL Classic, to odwrót o 360 stopni w drugą stronę. U mnie zasila SW.STX.10.2.400.2X2.F.S.PP w mostku oraz na przodzie Powerbass ES-6c, całość napędza alpine CDA 9885 i chyba to najsłabszy element w układance, ale dźwięk jest klarowny, przejrzysty i bardzo przyjemnie słucha się tego zestawu. Wzmacniacz posiada wszystkie filtry na pokładzie wejścia 5V na, suba filtr subsoniczny. Jak byś wyrwał w takiej cenie jak ja to naprawdę polecam, podejrzewam, że nawet za 300 jest wart tej ceny. No i oczywiście to jeszcze seria wzmacniacza produkowana w Japonii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o 180, bo jak o 360, to dalej zasuwasz w tą samą mańkę :rotfl:

 

Mi udało się wyrwać ps500 za 190 zł także cena bardzo zadowalająca tym bardziej, że to z przesyłką. A jeśli chodzi o dźwięk to w porównaniu z CARPOWER PHB 1502 oraz Magnat RAPBULL Classic, to odwrót o 360 stopni w drugą stronę. U mnie zasila SW.STX.10.2.400.2X2.F.S.PP w mostku oraz na przodzie Powerbass ES-6c, całość napędza alpine CDA 9885 i chyba to najsłabszy element w układance, ale dźwięk jest klarowny, przejrzysty i bardzo przyjemnie słucha się tego zestawu. Wzmacniacz posiada wszystkie filtry na pokładzie wejścia 5V na, suba filtr subsoniczny. Jak byś wyrwał w takiej cenie jak ja to naprawdę polecam, podejrzewam, że nawet za 300 jest wart tej ceny. No i oczywiście to jeszcze seria wzmacniacza produkowana w Japonii.

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nie przesadzaj, bo sub i przód też d... nie urywa. Budżetowo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, bo sub i przód też d... nie urywa. Budżetowo i tyle.

Zawsze to lepsze od serii :hyhy: , ale z tego co zauważyłem to użytkownik zakładający tego posta też nie grzeszy wygórowaną półką, raczej sprzęt przeciętny, a co do tych obrotów to przyznaję powinno być 180 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanko odnośnie zasilania wzmacniacza, póki co moim faworytem jest Magnat RX 44. Czy taki zestaw będzie w miare ? Zestaw przewodów 21mm2 do wzm. 4ch HW Energetic (2624881936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Tak jak widać, głośniki oraz sub i wzmacniacz nie są hi end. Czy da się polecieć bardziej budżetowo po kablach, np DIETZ, czy jednak te 175zł to takie minimum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel 25 mm 2 w elektryku można dostać za jakieś 13 zł/m (przynajmniej miedź), do tego sygnałówki, ja mam jakieś za 30 PLN sztuka - byle by zakłóceń nie łapały (moje nie łapią, a te z zestawu HW kiedyś wywaliłem na śmietnik, bo siały zakłócenia), kawałek kabelka na REMOTE to już grosze, więc za jakieś 120 PLN + konektorki z 10 PLN i masz druty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...