Skocz do zawartości

Półka/subwoofer i reszta gratów :P


getas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem, ze w tej zabudowie nie widzę nic strasznego. Mi tam nawet podoba się ta skrzynia pod skosem... Tylko trochę mnie martwi mocowanie, bo moim zdaniem powinno być to przymocowane do podłogi w bagaju. Ja zostawiłbym to tak jak jest i zapodał na to coś w podobie do skóry, koniecznie białego.

 

Tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu jak byłem młody i głupi(do nikogo nie piję) też miałem zamiar wsadzić 2 suby w półkę(półka miała być robiona zamiast oryginalnej) i pod nią miały być skrzynki. Czyli jak bym podnosił klapę to by pólka razem z subami się podnosiła(nie wiem czy by tyle kilo dało rade podnieś, no ale tak w planach miałem) a dół bagażnika był by pusty w razie zakupów(same plusy).

Ale była kwestia taka że głośniki były by na widoku no i jakiś .... mógł by sobie próbować je przywłaszczyć, dla tego znowu planowałem jakieś maskownice z materiału na te głośniki itp. no żeby ich widać nie było a grało.

Za dużo tego cudowania. Zrobiłem skrzynie do bagażnika i jestem bardzo zadowolony, nic nie widać a gra

 

Co do tematu jak zobaczyłem te krzywo przymocowaną skrzynie to pierwsze co pomyślałem, pewnie po to żeby się w środku bagażnika podpierała bo ciężka jest i mogła by się złamać/wykrzywić :hyhy: Ale jak przeczytałem tekst to się wyjaśniło że z tego co user miał to połatał.

 

No i co do hatchback to przestrzeń bagażnika i osobowa jest przedzielona tylko tą plastikową półką owiniętą szmatką, stawia to tak mały opór dźwiękowi z suba że po prostu nie stosuje się rozwiązań jak w temacie a po prostu skrzynie w bagażniku zasłonięte/przedzielone oryginalną półką z samochodu. Co innego sedan gdzie jest blacha.

 

Do wyglądu się nie czepiam, jeszcze nie skończona produkcja(choć zabawnie to wygląda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze w tej zabudowie nie widzę nic strasznego. Mi tam nawet podoba się ta skrzynia pod skosem...
no jedyna bratnia dusza na forum ^^ masz piwo za to przy najblizszej okazji
zapodał na to coś w podobie do skóry, koniecznie białego

Też myślałem nad tym rozwiązaniem z tym, że skóra miała by być czarna O TAKA a pod nią umieściłbym gąbkę 1cm żeby głośnik po przykręceniu był wduszony w skórę- chyba wiecie o co chodzi :P Biała skóra też ładnie by wyglądała i chyba taką też wezmę pod uwagę

pierwsze co pomyślałem, pewnie po to żeby się w środku bagażnika podpierała bo ciężka jest

i tak też jest :| zaleta w wadzie :P Dodatkowo taka skrzynia przedziela bagażnik na dwie części- w jednej mam "stałe graty" typu trójkąt gaśnica narzędzia, a w drugiej która aktualnie jest pusta można przewozić bagaże. Dostęp jest duży- wystarczy otworzyć tylną klapę :P

Do wyglądu się nie czepiam
i chwała ci za to :hyhy:
jeszcze nie skończona produkcja
skończę jak zbuduję płytką skrzynię- albo i nie zależy jak mnie najdzie- i jak zdecyduje się na obicie- skóra czy kocyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
no spoko, a zapas jak wyciągasz? ja bym to zrobił troszkę inaczej... skrzyneczka z jednej strony i dysktetny zawias na półce...wtedy coś miałbyś z bagażnika który w hb i tak wielkością nie grzeszy...

 

Hmm, tak to czytam i mi się wydaje, ze to do mnie :)

U mnie skrzynka, ma głębokość 22cm i jest pod skosem w bagaju. W tym temacie masz zdjęcia: http://strefacaraudio.pl/forum/topics4/ca-...iolo-vt1649.htm

 

Koło wyciągam, bez problemu. Składam tylną kanapę i mam dostęp do przestrzeni pod subem. Bez problemu wyjmuję dojazdówkę. Jak bym chciał to moge tam nawet coś włożyć..np jakieś zakupy czy coś. Tylko musiał bym dorobić podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sub to masakara, jak można było tak skaszanić bagażnik w V gen? Przecież zaraz polecą boczne mocowania półki - są plastykowe i niezbyt mocne. Jak Ty się dostaniesz do zapasu?kluczy, lewarka i gaśnicy?Trzeba było się zastanowić, poczekać i z czasem zrobić jakiegoś małego wolnostojącego subika...Poza tym wywal te lexy? to było modne pare lat temu. #%@* Sorry, ale jak widzę kolejną spartaczoną hondę, to krew mnie zalewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj. wyglądają lepiej niż oryginały. Do tego kupie może soczewki na przód, zerwe reszte naklejek, kupię czarne lusterka i będzie cacy.

 

[center:1357b739da]Temat jest "starszy od mojej hondy" dlatego proponuje go zakończyć[/center:1357b739da]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...