Skocz do zawartości

Nagłośnienie Audi A3


above4ll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo jestem kompletnie zielony w temacie Car Audio dlatego założyłem konto na tym forum ;)

 

Po kilku słowach wstępu suche fakty :

 

To na czym mi zależy :

-Jakość dzwieku przede wszystkim

-W miarę dobry bass

 

Samochód :

Audi A3

1.6 benzyna

wersja 3 drzwiowa

 

Jak pisałem wyżej nie znam się kompletnie na Car Audio ,moje fundusze sięgają do 3tys. zlotych

 

kilka pytań do was z mojej strony :

 

1.Jakie powinny być priorytety w moim przypadku ?? (chodzi o to co w pierwszej kolejnosci montować)

2.Czy jest ktoś z okolic Częstochowy i był by w stanie pokazać ,wytłumaczyć ?

3.No i czy przy moich zasobach pieniężnych opłaca się zabierać za nagłośnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostka centralna potem zestaw przedni z wytłumieniem drzwi i dopiero zabierasz się z suba itp.

dzieki za odpowiedz

 

 

No tak czytanie ze zrozumieniem też zero.

takie odpowiedzi mozesz sobie w buty wsadzić , skąd mam wiezieć co to są tweetery czy kondensatory skoro do tej pory nie interesowałem się car audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem ze FAQ nazra jest napisane tak że na pewno to zrozumiesz i podstawowe pojęcia poznasz a wtedy po prostu jest dużo łatwiej. Prawda taka że albo chcesz się czegoś nauczyć, samemu poskładać i cieszyć się ze za tą kasę nic lepszego nie znajdziesz albo jedź do jakiegoś zakładu(ofc nie wszystkie) gdzie wcisną Ci to co im akurat nie schodzi byle by się pozbyć sprzętu jaki im zalega i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W miarę dobry bass

niech ktoś w końcu zauważy że to się pisze po polsku przez jedno "S", tak samo jak obraźliwe CH się nie pisze przez samo H.

Wiecznie BASS BASS, a co? jest lepszy niż BAS ?

Brak już cierpliwości... poranek zepsuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...