Skocz do zawartości

Zmiana Subwoofera


endinet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś roku posiadam sub Rockford Fosgate p3sd212 400w rms w budzie szczelinowej.Chciałbym zmienić go na jakiś inny.ogólnie znudził mi się,coś bardziej szybszego i "mięsistego",ok 500w rms.Wzmacniacz jaki posiadam to Precision Power DCX1000.4 w mostku posiada coś ok 500w rms "podobno",a z przodu Di0ora GDS 1607.Muzyka jakiej słucham to Dubstep,Rap,DnB.Kwota to ok 700zl.Chciałbym coś nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kolego ostatnio pytałem się na co zmienić mojego i również ciężko było z odpowiedziami. Prawdę mówiąc to musisz sam podjąć decyzję bo nie zależy Ci chyba na opiniach tzw chwalenia swojego. Taka rada to żadna rada. Wybierz coś, kup, porównaj... Co jak co ale do rapu chyba bym Vegi nie wsadzał. Jeżeli nie zależy Ci na 12' to kupiłbym chyba RF Punch 10" w tej starszej serii. Tyle ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie nie mam możliwości przesłuchania innych sub,więc nie mam porównania.Ale moj już mi się znudził i czasem się gubi przy czymś szybszym.Nom i przydało by się coś głośniejszego,ale zarazem dobrej jakości,bo jeżeli chodzi o jakość mego to nie mogę narzekać.Jeszcze tak zapytam,ile moj wzmak by pociągnął w mostku rms rzeczywiście,ktoś miał z nim styczność?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sub ,subowi nie rowny, zalezy w jakiej skrzyni chcialbys miec 10' , z subow kolo 500 w rms np RE-SR (12d4 sluchalem w BR ,dostawal 600w z 2 ohm ,przyjmowal to spokojnie, impulsowo trafial w punkt ,nie wlokl sie a je****cie robil dobre) , lub powerbass seria L (124D ten sub przyjmowal mniej , dostawal tez 600w z tego samego wzmaka ale na zmniejszonym gainie , gral w zamknietej skrzynce , byl troszke szybszy od SR , ale cenowo tez to wyglada inaczej ) . ja obecnie jezdze z dwoma PB-M124 w zamknietej skrzynce , dostaja po 400 w 4 ohm z dwoch mostkow ,jest i szybko ,i mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...