Skocz do zawartości

Nowy "flagowy" Alpine D800


KubaG.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Alpine mnie zaczyna denerwować z tymi swoimi "podchodami" kup to tamto ...

 

Niby tak, ale z drugiej strony patrząc Bury mi opowiadał jak chłopaki robili sobie zdjęcia z jego optykiem do Clariona tak jest rzadki i cięzki do dostania...

A gdybym całkiem uważał ,że to nie warte zakupu to bym nie kupił. Drażni mnie jedynie ich polityka z tymi puszkami.. Ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych parametrów większość z nich ma się nijak jeśli chodzi o przydatność do SQ.

Np RCA 2V(żaden fajerwerk), funkcje typu mediaXpander, tak degradują dzwięk ,że nie warto ich używać.

Złącze USB z tyłu jest dyskretne i dobre(ciekawe czy dorzucają kabel przedłużający jak w komplecie 117Ri)

Imprint( dobry dla fanów szybkich wrzut) nie przydatny do SQ.

Czasy także dupa. Gdyż obsłużą system wyłącznie dwu-drożny plus sub.

Regulacja poziomu suba(bardzo fajna i wygodna rzecz).

 

Podsumuję Ci w dwóch słowach. Jednostka zdecydowanie pod procka (701, 800 kę) sama w sobie jest mało warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie w to nie pchal szkoda kasy bo w sama w sobie ma male mozliwosci .

lepiej kupic 106+ proca czy 700 czy 800

 

dokładnie, dla mnie 106 + 701 = banan na twarzy :)

w czym 800 (nie ważne czy proca czy radio) jest lepsze od jednego albo drugiego? Niepowtarzalna zaleta - nowe. Usb - już bym dyskutował, nie po to się tyle kombinuje żeby się mp3 truć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepowtarzalna zaleta - nowe.

 

Prawda jest taka ,że kupując "stary" klocek, ale jako nowy(typowy jakiś zapas z magazynów) dłużej się pewnie będzie cieszył nim człowiek niż tymi wynalazkami. Stąd zwróć uwagę ,że starsze klocki w super stanie osiągają wyższe ceny niż te nowe... Myślę ,że nie bez powodu.

 

a to po USB tylko mp3 lata?

 

Nie , tutaj Paweł nagiął trochę fakty, lata wszystko zwłaszcza po podpięciu Ipoda, łącznie ze sterowaniem nim z poziomu ekranu stacji, wyświetlaniu info, czy też wyświetlaniu obrazu z ipoda.

Niestety jest i oczywiście minus, tylko po analogu... Ja w Classika wrzucam normalnie WAV bez żadnej potrzeby konwersji na lossless jak parę osób pisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...