Skocz do zawartości

Wyprzedaż klocków z babci


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to ,że nabyłem lub nabędę trochę nowych rzeczy do swoich aut na sprzedaż wystawiam parę ciekawych rzeczy:

 

Jednostkę centralną Alpine DVI-9861Ri (odtwarza wszystko co możliwe o ile nie jest porysowane gwożdziem) optyk na pokładzie, DVD, mpetrzy, itp, stan bdb, pudełko, ramka, pilot itp pierdy, jedynie na przyciskach przewijania starła się biała farba(choroba wielu modeli alpine) cena 1000 zł.

 

Tweetery Morel Supremo Piccollo, kupiłem je fabrycznie nowe od Nakamichi i cały czas jeżdziły ustawione na delikatnych gainach z DLS A7( jak wiadomo nie jest demonem mocy), ostatnio były wykonywane pomiary na Clio i nie wykazują kompletnie żadnych niedomagań. Cena 1200 zł.

 

Woofery STX 15ki (takie nawet fajne polskie wydanie 15 scana... :rotfl: ) gra to bdb średnicą i nawet ma chęć na kicka oddam za przysłowiową flaszkę, może dwie.. :rotfl:

 

Woofery Infinity Kappa Perfect Six Alumioniowe membrany, świetna żywiołowość , mega szybkie, zdecydowanie najlepszy wybór dla fanów Rocka i szybszej stopy.

Zakupiłem je jako komplet nowy, obecnie sprzedam je za 800 zł.Nie naprawiane nie przechodziły magicznych "SPA" itp historii.

Na jednej z membran widać dotknięcie palcem,ale nie ma to wpływu zupełnie na walory brzmieniowe.

 

Tweetery ALPINE F1 "szpilki" można powiedzieć ,że są to fabrycznie nowe głośniki pograły może z niecałe 2 tyg, kto zna historię mojej Bmki ten wie ,że nie kłamię. Przez wiele osób uważane za najlepsze wydanie tych głośników od Scana w wersji dla Alpine, w komplecie z ramkami montażowymi oryginalnymi maskownicami itp. Cena 2000 zł.

 

Procesor Alpine PXA-H700 pełen komplet z pudełkami i co najważniejsze z Ruxem ramkami montażowymi itp, sprzęt do tej pory chodzi u mnie bezawaryjnie i sprawia mnóstwo frajdy i przyjemności ze słuchania... Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu przesiadki na F1. Cena 1600zł.

 

tel: 515-964-666

 

lub Pw.

 

Woofery STX AWX. sprzedane, reszta aktualna.

 

Piccolo zarezerwowane na kilka dni.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja do paru osób składających zapytania na PW.

 

Nie dość ,że człowiek ma w plecy np 3000 tys zł na piecu, to ile jeszcze można próbować negocjować?... Gdzie jest granica dobrego smaku a szukania debila aby kupić za dwa złote sprzęt z półki HI?

 

I tak można mnożyć... Tak więc jeśli to czytają, osoby piszące do mnie lub mające ochotę napisać(bo nie bardzo wiedziałem gdzie zamieścić tą informację) nie sprzedaję zajechanych śmieci nie wiadomego pochodzenia, daję gwarancję rozruchową i możliwość odsłuchu w każdym wypadku, ale nie sprzedaję sprzętu za gówniane pieniądze( bo rozumiem delikatną negocjację ale nie walenie od razu ceny połowę w dół).

Tak więc info dla "poszukiwaczy" i łowców "okazji" .... Najlepsze okazje są w Caritasie-bo za darmo, albo na alledrogo u Peyinga vel Kruger i Matz! Ja jeszcze mam na chleb i swoje wymysły.

 

Wszelkie normalne, zainteresowane doceniające zadbany i dobry sprzęt osoby zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam dwa wzmacniacze GENESIS STEREO 100, to referencyjna seria Genesisa moc 2x50 RMS( papierowa) 2x97 RMS( jak to typowo u Gienka to jego prawdziwa pomiarowa).

Cena 800 zł za szt, myślę ,że adekwatna do możliwości i stanu.

 

a także

 

DLS A6, świetny monoblock z serii Ultimate DLSa,świetna wydajność prądowa i kontrola subwoofera, napędzi wszystko co się rusza o ile nie jest to auto Dbdrag... :)

Cena 1200 zł( bez możliwości negocjacji). Pełen komplet z pudełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontowałem dziś z babci moją śliczną A7kę.

 

Poniżej zamieszam zdjęcia, jej stan określam z pełną odpowiedzialnością jako kolekcjonerski, nigdy nie naprawiana, nigdy się nie wyłączyła z powodu przegrzania itp, używana w aucie typowo SQ.

 

Można szukać wiecznie i gonić królika, tracić czas i pieniądze na ciągłe podmianki, lecz można również kupić sprawdzoną i świetną jednostkę najwyższej serii DLS Ultimate, jest to linia referencyjna, stworzona do perfekcyjnego odtwarzania tego co chciał przekazać artysta.

 

W moim aucie grał pierwotnie pod TW Piccollo oraz napędzał woofery Infinity Kappa, cechował się w tym setupie żywiołowością, rockowym pazurem, zaś od kilku miesięcy napędzał mi wspomniane tweetery oraz średnitonowce Brax 2.1 tak więc nie jest to skatowana i wymęczona RMSem jednostka.

 

Cechuje się naturalnym ciepłym brzmieniem, nie wysusza sztucznie dzwięku wokali czy instrumentów, muzyka z jego zastosowaniem jest platyczna, nie męcząca, zachęcająca do wielu godzin słuchania a nie jak bywa w wielu przypadkach po 5 min zachwytu, męczy i sprawia ,że wysiada się z samochodu.

 

W moim mniemaniu jest to najlepsza 5 kanałówka na rynku i nie ma bezpośredniej konkurencji.

 

Sporym plusem jest jej elastyczność pozwala stworzyć system w pełni aktywny i napędzić cały przód plus subwoofer, lub dać z siebie jeszcze więcej mocy przy układzie pasywnym i zmostkowanych kanałach przodu.

 

Monoblock w nim zastosowany nie jest jakąś 150 watową popierdółką tylko jest stabilny aż po 1 Ohm! Gdzie osiąga 600 W RMS. Z pełną łatwością napędzi większość subwooferów na rynku. U mnie używałem Cervina Vegi Vmax 12(czyli SPLowej 30ki) i robił z nią co chciał o ile poczułem potrzebę posłuchania z większym wykopem.

 

Jest to najnowsza wersja tego wzmacniacza z płynną regulacją fazy (słowo płynna jest tutaj istotne :wink: ) pozwalającą regulować z poziomu pilota poziomem oraz fazą subwoofera, co z kolei znacznie ułatwia idealne wklejenie subwoofera w przód.

 

Cena jaka mnie interesuje to 1800 zł, być może wydaje się wygórowana, ale nie sądzę skoro ja osobiście zapłaciłem za niego 4399 zł. Jest w stanie perfekcyjnym, zawiera cały komplet jaki dawał producent.

 

Zapraszam poważne osoby, szukające nie koniecznie okazji, ale sprzętu w idealnym stanie wartego każdej złotówki.

 

Marcin

 

ps.info PW lub tel 515-964-666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLS A6 zarezerwowane do 10.10

 

1.Pozostają jednostka centralna Alpine 9861Ri(24 bit DAC, optyk)-1000zł

2.Procesor PXA-H700 pełen komplet plus RUX, kartoniki papiery ramki montażowe-1600zł

3.Woofery infinity Kappa Perfect Six-800 zł

4.Tweetery Alpine F1 (wydanie Scan Speaka dla Alpine) można powiedzieć nowe-2000 zł

5. Dwie sztuki Genesis Stereo 100- referencyjna linia Genesisa cena za szt-800 zł.

 

 

Kontakt PW.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DLS A6 sprzedany.

 

Do sprzedaży zaś dochodzi ETON PA 5002, świetna dwukanałówka do napędzenia wymagającego prądu przodu, lub suba w mostku ( ponad 1 KW przy 4 Ohm w mostku!).

Technicznie w pełni sprawna, optycznie nosi ślady użytkowania, parę zarysowań, ale nadal w dobrym optycznie stanie.

Cena 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...