Skocz do zawartości

glosnik 30cm badz skrzynia ktora zrobi dobry lomot ????


wrobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dubai stail.

 

Łajt Perl. :)

 

widze ze ludziom to przeszkadza jezeli nie chcesz wchodzic na fb wpisz w google GND

 

Nie doczytałeś, ze zrozumieniem mojego posta... mnie nie ma na pejsie, więc nie mam jak wejść.

 

no dobrze, wszystko fajnie, że robią takie instalacje, ale tobie za ładną kase zrobili nie ładną skrzynkę

 

dokładnie, oni jej po prostu nie skończyli...tak więc, niezłą reklamę sobie na Strefie zrobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma ogolnie raczej wysmiewana

ale miala kilka dobrych i popularnych klockow. wiec skoro kolega go poleca to mozesz sie zainteresowac

tylko wtedy skrzynie musisz sam zrobic bo przekroczysz budzet 2x! :D

 

no ale czym go zasilisz?

 

http://allegro.pl/boschmann-azx-w12-nuke-subwoofer-moc-max-1500-watt-i2624309578.html a BM AZX-W12 NUKE? czesto on sie przewija w tanim dudnieniu. mial go ktos? nie jest drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie czemu taki sheet polecacie czlowiekowy. przeciez peiying to dziadostwo. juz lepiej kupic jakas uzywke np: sinuslive,crunch,plyn,albo cow w tym stylu. ja osobiscie bym polecał Kicx-a Qs 1.600 http://allegro.pl/monoblok-kicx-1600-watt-i2633235518.html to jest wzmak. ja mam osobiscie qs 1.900 ale to inna bajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym reklamować swojego wzmacniacza który zresztą jest na forumowej giełdzie wystawiony ale wydaje mi się że jak ktoś ma dać 520zł za Peinga który ma niby 500W RMS to może lepiej kupić coś używanego jak mój Phase RS2 który ma 525W RMS i w tym wypadku w przeciwieństwie do peinga można być w zasadzie pewnym że ta moc będzie taka jak deklaruje producent albo nawet wyższa, a i zostanie jeszcze na flaszkę czy dwie :D , ewentualnie ten carpower też jest ciekawy ale czy lepszy/gorszy od Phase RS2 to już pozostawiam innym chętnym do wypowiedzenia się na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jak widzę napis audiomedia to aż mnie wykręca na lewą stronę

mnie na prawą :rotfl: mam wrażenie że to się pomału robi temat z kategorii "śmiech to zdrowie". Jest to jeden z niewielu tematów w którym cenieni użytkownicy doceniają boszmany i peingi. Czy my o czymś nie wiemy ?... Ja tam popieram zdanie naix'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jak widzę napis audiomedia to aż mnie wykręca na lewą stronę

jak jeszcze dodamy "car" to juz totalne przegiecie (lokalni i np green wie o co chodzi)

 

a carpower hpb 1502 ???? w dobrej cenie uzywke idzie dostac i niby 500rmsu w mostku ma

nowy da sie kupic za 350zl... a ma 450w

tylko wtedy jakis mniej wymagajacy glosnik

 

wydaje mi się że jak ktoś ma dać 520zł za Peinga który ma niby 500W RMS

odnosze wrazenie ze nikt tutaj z was (poza light sound) tymi klockami sie nie bawil...

moc jest minimalnie naciagana a nie 2x ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...